Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek azok az országok ahová...

Melyek azok az országok ahová érdemes lehet elmenni nyaralni és nem is túl drágák?

Figyelt kérdés

Olyan országot szeretnék választani ahol nem túl drága a szállás illetve a kijutás se kerüljön egy vagyonba.(valószínűleg autóval mennénk(2fő felnőtt),vagy buszos kijutási opció jöhet még esetleg szóba,ahol ők intézik a szállást,programokat,stb..) kb. 5-7napra szeretnénk menni.

Várom a szavazásokat,ötleteket,javaslatokat,tapasztalatokat.



2023. ápr. 15. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Horvátország
Olaszország
Montenegró
Bulgária
Szlovénia
18 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Saját szervezésben mindenhova el lehet jutni olcsón. Mondjuk nem autóval, az most jóval drágább mint repülni.
2023. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Repülésen is gondolkodtunk,de ugye ott körülményes,mert meg van szabva a felvihető poggyász mérete,súlya stb..

Még sosem repültünk,én annyira nem is félnék tőle,de párom biztosan és nem igazán szeretne úgy menni,csak ha nem lesz más megoldás.

2023. ápr. 15. 23:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek akartok annyi cuccot vinni? Nyaraláshoz, ha csak nincsenek kis gyerekek akkor nem kell sok cucc. Autóval meg marhára be vagytok limitálva, csak az Adriára leszaladni 80-100 ezer. Oké több cuccot lehet vinni, de abból már el lehet repülni érdekes helyekre is.
2023. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
En Lengyelorszagra szavaznek de nincs a listan.
2023. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Bulgária elég gagyi, és 12 óra.


Montenegró elég jó, nem is túl drága, de az is 11 óra. Oda sokkal jobban megéri repülővel menni.


Olaszországban Bibione 6 óra, de az is kb Bulgária színvonal. A szép tengerpartok Dél-Olaszországban vannak. (Szardínia, Szicília, Bari)


A szlovén tengerpart nagyon durván drága.


Én Horvátországot mondanám ha már mindenképp kocsival szeretnétek menni.

2023. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Voltunk Montenegróban, irodával, szállással, busszal.

Mondjuk az út hosszú, mit mondjak, túl kell élni, viszont gyönyörű a montenegrói rész. Átkirándultunk Albániába is.Szavo apartmanban, hajókirándulással ide-oda..

Repülő? Szóba került, de oda nincs fapados, úgyhogy nagyon drága.

Nem általános repülős utícél Magyarországtól.

2023. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Montengróba hogy ne lenne fapados? Podgoricába repül. Budva másfél óra busszal.
2023. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
*A Wizz air Podgoricába repül.
2023. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocs, amikor én voltam, még nem volt ez a járat, meg én Tivatot néztem, ott volt tőlünk 2km-re.

Azért nem az a 40e-es kategória nyáron, de lehet rosszul néztem.

2023. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Dél-Albánia egyértelműen. Mosztári vagy Szarajevói megállóval. Ezek a legolcsóbb, és legérdekesebb helyek. Olcsóbbak mint a felsorolásban szereplő bármelyik ország, és én jobban is szoktam magam érezni. Esetleg mehetsz tovább Athén felé, azt is ki lehet bírni anyagilag, bár jelentősen drágább.


Szlovéniában Ljubljana fantasztikus, viszont olcsónak semmiképpen nem mondanám. A vendéglátás szerintem kb horvát árban van, a szállások és a bolt Szlovéniában egyértelműen drágább.


A felsorolában szereplő országok közül Montenegró a legolcsóbb. Kotor és Ulcin nem rossz helyek, a főváros felejthető.

2023. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!