Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mennétek 3, max 4 napos...

Hová mennétek 3, max 4 napos városnézésre, ami nem a szomszédban van, de magyar árszint +30-40% max?

Figyelt kérdés

Isztambulon gondolkozok, esetleg prága, vagy egy olasz város (de ez már nyilván drágább kategória).


Várom a javaslatokat, 3 napra olyan max 200k-t szánnék, repjegyet kivéve. Hoteleket nyilván a saját igényem szerint választanék, nem Hilton szálloda, csak aludni járnék oda, felesleges pénzpazarlás szerintem, legyen egy normális értékeléssel rendelkező hotelszoba/airbnb.


Fapados repülővel mennék, egy hátizsáknyi cuccal. Látnivalókat megnézném, helyi érdekességek stb, luxus éttermezésre nincs igényem.



2023. ápr. 16. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, mindhárom opció. Akár ebben a sorrendben.
2023. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nyár végéig leszeretném tudni ezeket a desztinációkat.


Csak olaszországban nem tudom melyik nagyvárost éri meg elsőként látni. Nyilván jó lenne mindet, de akkor maradni kéne gondolom egy 10 napot.

2023. ápr. 16. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Isztambulban tavaly júniusban voltam, imádtam. Az árak is sokkal alacsonyabbak mint itthon, viszont én most a földrengések miatt nem mernék... Állítólag még a helyiek is félnek.


Prága, Krakkó,

Bécsből Tallinn, Riga mind szuperek, és nem drágák.

2023. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amelyik olasz város szimpatikus. Én is elmennék, de már nem utazom egyedül. Nem jött be nekem.
2023. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Olasz városok közül nagyon tudom ajánlani Palermot! Rómához képest pl jóval olcsóbb.
2023. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3, a földrengés több100 km-re volt isztambultól, de igen, megértelek.



Esetleg Barcelona?

2023. ápr. 16. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Isztambulban is óriási a földrengés kockázata.
2023. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?
2023. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Róma 😍
2023. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Horvátországban Split környéke gyönyörű.
2023. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!