Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznátok el a világon...

Ince2010 kérdése:

Hova utaznátok el a világon legszívesebben?

Figyelt kérdés
Ez nem egy komoly kérdés.
2023. ápr. 16. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én az Uránuszra, olyan szép színe van és mindentől mindenkitől távol esik
2023. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha nem komoly, akkor Angliaban, ahol elek, ugyanazokra a gyonyoru turkiz tengerpartokra, ahol nyaron csak addig vettem le a kesztyumet, amig a fish and chipset megettem. Annyira szep es jo helyek - is - vannak, de ez az idojaras...
2023. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámhoz. Most az aktuális vasfüggöny másik oldalára kerültünk és roppant nehézkes lett tavaly óta az odautazás.
2023. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de ahová szívesen elutaznék, oda én el is utazom mindig.
2023. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A listámon van a venezuelai Angel-vízesés. Sajnos egy többnapos szervezett dzsungeltúra előzi meg, ami a covid előtt ilyen 350 dollár volt, most 750 körül vannak (de mikor 2 hete néztem 650 volt a legolcsóbb, de az olyan is volt), szóval 750 + biztosítás + ellátás + a mittudoménmilyen adó. Caracasból az odajutás a nemzeti parkhoz is kicsit körülményes, meg az is 1000 dollár (mondjuk Turkish Airlines repüli 970-ért).


Összességében nyilván nem kivitelezhetetlen, meg maga a túra is biztos, hogy életreszóló élmény, és nagyon remélem, hogy meg is fogom valósítani, de csak 1 vízesésért ez nekem drága.

2023. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Afganisztánba. Tutira adrenalindús utazás lenne.
2023. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miskolc, Ukrajna
2023. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!