Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Exotikus úticél gyerekkel?

Exotikus úticél gyerekkel?

Figyelt kérdés

Jövőre terveznék egy nagyobb utat, akár 3 hét, valami exotikus helyre. 2 felnőtt, egy 6 éves gyerek

Mexikót ne írjátok, mert oda megyünk rokonokhoz elvileg hamarosan, így az nem

Mi más lehetne? És kb 2.5 millió a büdzsé

Mauritiust néztem, bár szerintem 3 hét ott nem fér bele ennyibe

Valami jó ötlet? :)


2023. ápr. 30. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha Mekszikó nem játszik be, akkor sajnos a többi ekszotikus célpont is ugrik. De amúgy is nyakunkon a következő covid-hullám úgyhogy jobb lesz a Velencei-tó mellé tervezni akár 3 hetet is!
2023. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat a covid, eddig is volt mégis 6 országban jártunk az elmúlt 4 évben..
2023. ápr. 30. 15:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, egzotikus helyesen magyarul, ha erre célzol, összemostam az angol exotical, ez az átka ha nagyrészt angolul dolgozol nap mint nap :)
2023. ápr. 30. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Maldív-szigetek, 13 és 9 éves gyerekekkel voltunk tavaly, imádta az egész család, egy nagyobb szigeten voltunk, volt tobb nagyobb medence + saját is, hatalmas vízipark /wibit/, nem unatkoztunk egy percig sem, gyonyoru a vízi élovilág, a sziget neve Siyam world resort. Voltunk tengerparti villában és vízi villában is /ennél volt csuszdánk is/.

Idén Dominikán voltunk, nem volt rossz, de Maldív sokkal szebb.

2023. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
28%
Maldív snassz.
2023. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Maldives eléggé prosztó, és semmi egzotikus nincs benne.
2023. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Ekzotikus:)
2023. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
21%

Áh, vótmá', bocs.


7-es voltam.

2023. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan műanyag város, de Dubajban roppant egyszerű lesz lekötni a lurkókat és talán a büdzsé is stimmelni fog. Ráadásul ha nagyon kell a pàlmafás érzés, akkor azt is megoldják, másnap meg mehettek síelni .
2023. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Seychelles, St. Martin, Guadaloupe, Martinique, Roatán, Zöld-foki, Phu Quoc, Srí Lanka, Palawan, Langkawi.
2023. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!