Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lopásbiztos hátizsák?

Lopásbiztos hátizsák?

Figyelt kérdés

Európában sok fővárost fogok meglátogatni a nyáron.

Tudom, hogy mindig figyelni kell a saját cuccomra, de milyen hátizsákot/táskát ajánlotok ami úgymond "lopásbiztos"?



2023. máj. 22. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mit értesz "lopásbiztos" alatt????

A hátadról nem fogják lelopni.

2023. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit nem tudnak csak úgy kicipzározni, míg nem figyelek.
2023. máj. 22. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért minden tisztességes márka figyel arra, hogy legyenek rejtetten zsebek.
2023. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt most is hülyeségeket válaszolnak.

Természetesen kapható ilyen, de az a jobb amelyiknek a belseje fém, vagy pengével átvághatatlan műanyag.

Javaslom, hogy zűrösebb helyeken előre vedd a tátizsákot!

Pl. az Uffiziban is mindenkire rászóltak akinek a hátán volt, hogy tegye előre.


Amúgy itt válogathatsz:

[link]

2023. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elég sok várost meg országot jártam már be egyedül. Bármennyire is nevetség tárgya szokott lenni, nekem az övtáska jött be erre a célra a legjobban. Az összes pénz, érték, igazolvány abban van mindig, a szemem előtt, és közvetlenül a testemhez rögzítve. Abból nem tudják kivenni úgy, hogy ne vegyem észre, illetve nem tudják le se vágni anélkül, hogy ne venném észre. A többi cucc meg a hátamon lévő hátizsákban van, de most abból legfeljebb a széldzsekit, az útikönyvet, vagy a palack ásványvizet tudják kivenni, ezekkel sokra nem mennek.
2023. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lopásbiztos hátizsák van ilyen a neten is fent nem tudják ellopni a táskábol semmit mert minden zseb bent van 1 nagy cibzár része
2023. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!