Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ennivalót vigyek...

Milyen ennivalót vigyek magammal szendvics helyett egésznapos buszos és túrázós útra ami laktató és nem romlandó?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szendvics alatt a sonkát, párizsit érted, akkor javaslom a szalámit, az nálam mindig bírja az egész napot. A rántott husi is, azzal sem volt soha semmi gondom még másnap sem. Zsemle, rántott hús, ketchup és kész. Illetve a fasirt is eláll, csak én azt nem szeretem.


Ha ezek is kiesnek, akkor van ez a 7days croissant, bár annak laktatóságát én megkérdőjelezem, de akkor is praktikus és 1000 ízben van. Amit nagyon szeretek és amúgy laktató a győri zabfalatok, ha túrázni megyek azt általában viszek magammal. Ezen kívül van a Baked rolls, én a pizzást nagyon szeretem, igaz az is inkább uzsi, de ha betermelsz egy teljes zacsit, akkor azért jól laksz vele, az is praktikus.


Ezen kívül süthetsz mondjuk pogácsát, vagy vehetsz pogácsát az is elég jól bírja a gyűrődést. Másnaposan a fornettis nem olyan finom, de életmentő tud lenni.


Ha nagyon gurmé vagy, csinálhatsz hummuszt és ha viszel magaddal abonettet, te leszel a kirándulás sztárja.

2023. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kesudiót szoktam venni szigorúan sózatlant meg aszalt gyümölcsöket. Meg Flap Jacket, granola bart. Ezeken simán elvagy egy napot.
2023. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aznap veszel pogácsát, croissant, bármi ilyesmit egy pékségben, plusz pár szelet csokit, netán gyümölcsöt is, aztan remekül elvagy.
2023. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kriszpo ***** válasza:

Javaslom ezeket:

[link]

2023. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!