Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki megtudja nekem mondani,...

Valaki megtudja nekem mondani, hogy Angliában melyik légitársaság enged fel kutyát a kabinba és milyen feltételekkel? Ill. hogy lehet a kutyának repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magyarorszagi allatorvos altal kiallitott utlevel kell a kutyanak (vakcinak, stb.)

A fedelzetre csak akkor viheto kutya, ha regisztralt szerviz kutya, pl. vakvezeto. Minden mas esetben csak kezipoggyaszkent, a labnal vagy olben elhelyezheto meretu hordozoban (tehat max 1-2 kg-os meretu)


Azt viszont tudnod kell, hogy Anglianak NAGYON szigoru karanten-kovetelmenyei vannak, aminek a koltsege teged terhel (es legalabb 6 hetes), es meg a vakvezeto kutya sem mentesul alola.

Lebeszellek arrol, hogy Magyarorszagrol Angliaba vigyel kutyat.

2023. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hosszú időre megyek ugy hogy nem hagynam ithon őket
2023. jún. 3. 22:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Aszt esetleg nem tudod hogy melyik repülő tarsasag visszkutyat??
2023. jún. 3. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nagytestuek, ertsd nagyobb mint 1-2 kg, akkor fel kell adnod oket a csomagterbe. Az adott legitarsasagnal erdeklodj - de pl az en kutyam egy Cargo geppel jott ki, egy nagy szallito kontenerben, es anyam az en utazasom utani napon vitte ki Ferihegyre, a cargo-bejarthoz (nem az utasok beszallasanal)

Az utazas es a karanten nagyon megviselte, sulyos depresszios lett, ket ev mulva elpusztult. Ha nem tervezel vegleges ittmaradast, biztos, hogy nem erne meg inkabb par honapra otthonhagyni oket pl. anyukadnal, vagy valakinel, akit ismernek a kutyaid? Ha vegleges ittmaradason gondolkodsz, akkor is merlegelned kell a szallast. Magyarorszagon sem konnyu ket kutyaval szallast talalni, itt szerintem lehetetlen.

2023. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kint mar van szállásom a nagyot ithon hagyom o szeret mindenkit es mindenkivel ki jon de a kicsit nagyon feltem meg egy napra sem szivesen hagyom ott valahol egyszer anyum vigyazzot ra 3 napig de be depizet és nem evett. És ha kocsival mennenk akkor kell nekik a karantén mert 6 het karantent a kicsi nem bir ki. Egy ismerosom vitt ki kutyat kocsival de az meg az előtt volt mielőtt anglia ki lepett az eu bol ugyhogy nemtudom hogy most ha kocsival menenk kell e nekik karantén
2023. jún. 3. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezekért a tanárokért tüntettek, akik ilyen helyesírásra tanították a gyerekeket?

😆😆😆

2023. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy kocsival vagy repulovel jossz ki. 6 het karanten, pont.

Es feketen becsempeszni sem tudod a kocsiban, mert atvilagitas van az embercsempeszek miatt.

A kutyad, ha otthon marad, legalabb a kornyezete ismeros lesz. Tul fogja elni, ha ehes lesz majd, akkor eszik majd egy het utan, ne aggodj. Vidd el anyadhoz a takarojat, a jatekait, legyen egyutt a masik kutyaval, ne valaszd oket el, ha amugy egyutt elnek. Kapja a megszokott etelt, es anyad ne csapja ki oket a kertbe, ha amugy benti kutyak.

Itt ha a fejed tetejere allsz, akkor is karanten-koteles a kutyad.

2023. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a kartam ki csempeszni egyépkent anyumhozz mennék ki
2023. jún. 4. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elobb meg azt irtad, hogy anyud vigyazott ra egyszer harom napig.


Szoval a kutya mar itt volt anyadnal harom napig, de visszavitted. Es most ujra ki akarod hozni.


No comment.

2023. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akkor meg anyum ithon lakott és akkor a nagynéném hez mentem ki
2023. jún. 4. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!