Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki tud gyakorlati tanáccsal...

Ki tud gyakorlati tanáccsal szolgálni az Airbnb-vel kapcsolatban a következő kérdésben? Szállásadóként szeretném a kifizetést beállítani.

Figyelt kérdés

Magyar számlára szeretném kérni a kifizetést. Bejelölöm, hogy banki átutalás (3-5 nap, költség nélkül), utána a következő oldalon rákérdez, hogy ki a tulajdonosa a Payoneer számlának. A következő oldalon jön a cím adat és utána az jön, hogy "Tovább a Payoneer oldalára".

Nekem nincs Payoneer számlám és nem is akarok, simán csak a számlámra kérném a pénzt.

Megnéztem, hogy a Payoneer egy amerikai pénz küldő, kezelő oldal, de nekem az nem kell.

Ha az eurós banki küldést választanám, akkor ott nincsen ez, hanem egyből be tudom írni a számlaszámomat.

Illetve tudja valaki biztosan, hogy miben utalnának? Forintban vagy euróban? Nehogy a váltásokból árfolyamveszteség legyen, mint akár a Bookingnál. Nekem forintban vannak megadva az árak.

Az ügyfélszolgálatot már kérdeztem, de nem igazán tudtak eddig segíteni.



2023. jún. 10. 08:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!