Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyéb lehetőség ha a repules...

Egyéb lehetőség ha a repules kizarva?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon félek a repulestol ìgy nem merek felulni a repulore, de nagyon szeretnenk nyaralni menni a parommal.


Tudnatok olyan orszagot mondani ahol van tengerpart es vonattal vagy hajoval el lehet utazni Magyararorszagrol?


(Horvatorszagot es Torokorszagot tudom)


2023. jún. 16. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bécsi átszállással Olaszországba is tudtok menni, a vonat megáll Firenzében, Bolognában, Rómában. Aztán helyi csatlakozással mehettek tengerpartra.


Franciaországba át kell szánni Stuttgartban vagy Münchenben, szóval vonat helyett jobban jártok pl. Marseille-el, oda megy Flixbus és így rövidebb az idő.


Flixbus nem olyan drága és egyébként is jó választás: teljesség igénye nélkül megy Budapestről: Marseille, Nizza, Burgasz, Lisszabon, Porto.

2023. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szuper, koszonom! Johet még😁
2023. jún. 16. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru. Ami Europa, nem tavoli sziget oda nem muszaj repulni.
2023. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

"Nagyon-nagyon félek a repulestol "


Ugye tudod, hogy a vonat vagy hajóbalesetre ezerszer nagyobb az esély?

2023. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mehetek utazási iroda buszával is. Akkor a szállást sem kell külön intézni és akár elvisznek kirándulni vagy városnézésre is.
2023. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mehettek...
2023. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tériszonyom van, ìgy csak a földön érzem magam biztonságban. Ha a hajó sullyed ott a mentocsonak..viszont ha a repulo zuhan akkor te még eletben vagy es at kell elned azt a borzalmat, hogy mindenki orditozik, kozben zuhan a gep..aah borzaszto..inkabb elkerulom.


Busz az viszont kizarva:/ vagy vonat vagy hajo.

2023. jún. 17. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Hm. Hajóval Magyarországról nem könnyű az biztos. És mire odaérne a tengerhez, addigra lejárna szabadság. A MÁV-nál rengeteg vonatjegy megvehető.
2023. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Én se ülök repülőre.

Voltam már Franciaországban, Olaszországban, Szlovéniában, Horvátországban, ami (meleg) tengerpart. Mondjuk én kocsival voltam, úgy azért könnyebb, mint tömegközlekedni.

2023. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jezusom 🤦🏻🤦🏻🤦🏻 nezd mar meg hogy hany Ryanair es Wizz air gep indul minden nap csak Budapestrol! Soha egy sem zuhant le. Ezt az ostoba hisztit kb ugy irod, mintha havonta lezuhanna egy.
2023. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!