Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olaszországba utaznék, egy...

Olaszországba utaznék, egy “körutat” terveznék, mit ajánlatok és autóval vagy repülő/tömegköz.?

Figyelt kérdés
Tropea a célpont (csizma lábfejének tetején található:D ) útba esne firenze, róma és nápoly is, de nagyon hosszú utazás lenne.:/

2023. jún. 20. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem a repülőt??

Vagy csak felülről akarod megnézni Itáliát?

2023. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
például Rómáig repülővel, onnan meg a tömegközlekedés.
2023. jún. 21. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már sokszor jártam Olaszországban, ezért nem is igazán értem az elképzelésedet.

Ha valóban szeretnél is látni valamit, akkor menj autóval, vonattal vagy busszal és töltsél el 1-2 napot Velencében, Firenzében, Rómában stb...

Persze nagy falat lenne egyszerre az egész, ezért nyilván több tájegységre kellene bontani és idén megnézed pl. Rómát és környékét, jövőre meg pl. Toszkánát és így tovább.

2023. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem voltál még Olaszországban? Hidd el hogy nem vesztettél vele sokat!

Nem olyan nagy szám, mint amilyenek sokan mondják, a olaszkonyha az jó. Kb.. ennyi előnye van neki.

Nápoly, Firenze, Milánó stb... Romosépületek látványa fogadja az embereket, szinte minden utcában felelhető szemétdombok, csövesek kéregetnek és alszanak az utcákon, sok a patkány.

Ez nagyon sok embernek tetszik? :D

Én 15 napot voltam Olaszországban, minden nagyobb városban voltam, és hidd el hogy nem valami nagy szám.

Még északisarkban is nagyobb örömömet leltem volna!

2023. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül vannak szép helyek, és megvan a maga varázsa is, nekem bakancslistás:)
2023. júl. 16. 12:06
 6/6 anonim válasza:
2023. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!