Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az átlag magyar szerintetek...

Az átlag magyar szerintetek hány országban jár élete során?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
5-6.
2023. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
1-2 max. Mert nekem, Pestiként, aki folyékonyan beszél 2 nyelvet és diplomája van, könnyű mondani számokat, de tudom, hogy az átlag magyar nem én vagyok, és nem azok akik körülöttem vannak. Régen sokat önkénteskedtem és lehet ez is hozzájárult ahhoz, hogy tudjam, hogy mennyire más helyzetben vagyok. Nem vagyok gazdag, nem ezt mondom, de szerintem egy átlagos magyar, akikkel találkoztam, nem tudnának megengedni maguknak 1 külföldi utat sem, egész életükben. Az egyetlen lehetőségük nekik, ha valaki más kiviszi őket, vagy segít. Nem hiszem, hogy maguktól 1-nél több külföldre lenne pénzük/lehetőségük.
2023. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Az atlqg magyar egesz jol elvan a plaza-otthon-munkahely haromszogben es masra nem is vagyik. Nincs igenue uj kultiralat megismerni. A magyar soha nem volt es nem is less utazo nemzet nemugy mint pl a szlovakk, lengyelek stb
2023. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
3. A kultúra megismerése neked sem jött össze eddig.
2023. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
2
2023. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
1,6
2023. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Utazási témában nincsen olyan, hogy "átlag magyar".

Ugyanis a magyar emberek nagy többségének eleve nem érték az utazás.

Nekik a sokkal fontosabb a mindennapi sörözés, a bagózás és a hétvégi rántott hús vagy egy jó zsíros pörkölt.

2023. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

2-3. A magyarokra nem jellemzo az utazas es ez nem penz kerdese. Tudok olyanokat akik eleve nem ulnek repulore, igy max a kornyekbeli orszagokba mennek el. Olyanrol is tudok akinek van penze, megsem erdekli az utazas, elvan otthon es meg a falut sem nagyon hagyja el mert ott vannak a gyerekei, testverei meg ugy a rokonai altalanossagban.

Meglepodnel hogy hany olyan ember van aki nem jart meg a Balatonnal sem, vagy max 1-2szer eleteben.

2023. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Szlovákok, lengyelek mint utazó nemzet? Volt kommunista országok lakói szintén, hogy lennének utazó nemzet? Utazók a Nyugat- Európaiak és ausztrálok pl.
2023. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem azért se utazik az átlag ember, mert "külföldre milliókért lehet csak utazni". Például egy bécsi városnézésre is ellehet nézni, reggel mész, este jöttök.

Megvan egy 20asból kb..


A lakosság harmada meg tényleg mélyszegénységben él, náluk elhiszem, hogy vannak jóval fontosabb dolgok is, mint a nyaralás/utazgatás

2023. jún. 25. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!