Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valakinek lenne velem utazgatn...

Valakinek lenne velem utazgatni, körbe utazni a világot, vagy esetleg workaway-ben benne lenne valaki?

Figyelt kérdés

Európában mar nagyon sok helyen jártam, de gondoltam ki írom ezt a kérdést, mert elég rég rágódom rajta. Ha esetleg föl keltette az érdeklésedet nyugodtan írj.

18/F


2023. jún. 24. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én aggódnék, mert nem tűnik túl talpraesettnek az, aki tematikus csoportok helyett gyakorin keres útitársat.
2023. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Na meg aki ilyeneket ír, hogy "ki írom", "föl keltette" vajon hogyan végezte el az általános iskolát, hogyan boldogulna külföldön, hiszen nem valószínű, hogy tud bármilyen nyelven.
2023. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én is megyek most nyáron, de szerintem te menj csak egyedül :D úgy is többet tanulsz, mellesleg korosztályban sem egyezünk


29f

2023. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!