Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legborzasztóbb...

Mi volt eddig a legborzasztóbb utazási élményed?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 10:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%
Behánytak a buszba.
2023. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem a megfelelő emberrel utaztam.

Amúgy nem volt semmi rossz élményem, max. néhány durvább légörvény repülőn, vagy hosszabb késés.

2023. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Mindig az hogy haza kell jonnom es rela kell jonnom hogy mekora egy putri orszagban elek, pontosabban bogy a magyarok mekkora hulladekok.
2023. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Gyonyoru helyen depresszioztam es szorongtam, es visszaszamoltam, mikor johetek vissza a ronda komfortzonamba.
2023. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer olyan volt mintha kultúrsokkot kaptam volna, teljesen bestresszeltem hogy mindent is meg akarok nézni ami persze lehetetlen, ezzel tönkretéve a nyaralást.
2023. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
5# Elárulod, hogy ez hol volt?
2023. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti repülőtérről indultunk volna, már mindenki beszallt. Egyszercsak megszólalt a legiutaskisero a hangosbemondon át, hogy mindenki kapcsolja ki a biztonsági oveket, mert még folyamatban van a tankolas és vihar van....
2023. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Végigsírtam az egész nyaralást, mert az elutazásunk napjára épp összejött a pénz mindenre, de utána nem jött semmi bevétel és kb. végigéheztük az egészet.
2023. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
# ezt fejtsd mar ki legyszi! Most osszejott a penz vagy nem?
2023. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
A szállásra, odautazásra, biztosításra és a legeslegutolsó pillanatban a kaucióra összejött, utána viszont (vállalkozó vagyok) semmi bevétel nem jött, így baromira szar volt az egész. Paradicsompürés tésztákon éltünk, meg a legolcsóbb pizzán. Az utazási iroda által szervezett "partyra" is elgyalogoltunk a város másik végébe, csak hogy együnk egy tányér ingyen kaját. Mondjuk a gazdag németek és egyebek is ugyanúgy odamentek élősködni, mi viszont tényleg éhesek voltunk.
2023. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!