Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legborzasztóbb...

Mi volt eddig a legborzasztóbb utazási élményed?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 10:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

8, 10


Előre tervezés, mint olxan?

2023. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az utolso forintjaimbol biztos nem utaznek el sehova
2023. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
nincs olyan nálunk
2023. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
12, azóta se voltunk sehol nyugi - 4 éve
2023. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Erdélybe mentünk rokonokat látogatni. A vonatút egy örökkévalóság volt, 8 üléses kabinban nyomorogva, nincs normális szék, WC, étkező kocsi, semmi. A határon a dolgozók parasztok, mint az állat. De a legrosszabb: ott utazott a szomszéd kabinban egy szakadt, mezítlábas, magában beszélő, láthatóan teljesen zavart ember, aki erővel nyitogatta ránk a kabin ajtatát, mert hogy "nőt akar"... Kalauz persze sehol. Végül egy rendes fiatalember hajtotta el, azóta is hálásak vagyunk neki, mert nem tudom, hogy mi lányok mit csináltunk volna, ha ő nincs. Aztán a végén megérkeztünk "ides Erdélybe" a sok kéregető putris cigány közé és a pályaudvaron mehettem a "lyuk" WC-be, mert arrafelé még WC-csészére sem tellik... Borzasztó volt az egész.
2023. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Görögország Magyarország buszút hazafele. Hajnali 4kor a magyar-szerb határon a magyar határőrök leszállítottak mindenkit, minden bőröndöt széttúrtak, nekünk 4 órán keresztül a busz mellett kellett ácsorogunk. Közben volt időnk végignézni hogy román, szerb utánfutós szakadt roncs buszokat megállítás nélkül tovább engedték.
2023. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ült mellettem a repülőgépen egy orosz vagy ukrán, négy sört és egy üveg vodkát ivott meg két óra alatt és féltem, hogy lehányom >) megérdemelte volna.
2023. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Az amikor szüleim 10 éve ígérik, hogy spórolnak egy kirándulásra, utazásra, aztán amikor bejelentették, kiderült hogy csak a településünkön lévő lepukkant szállodába megyünk amit mára már le is bontottak. De nem hibáztatom őket, a fidesz úgy kicsinálta az országot, hogy ennél többet nem tudtak összespórolni.
2023. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17 éves koromban a szüleimmel mentem nyaralni, Görögországba busszal. De ott is a gettós Paraliaba, amit egy ismerősükön keresztül intéztek, aki hiperszuper és tágas szállást ígért. Ehhez képest a szállás 1 db szoba volt, légkondi nélkül, ötünknek. Így kellett kibírni 12 éjszakát. A végére anyámék úgy összevesztek, hogy azt kívántam bár soha el se jöttem volna. Van is egy kép, amikor a Meteoráknál ülünk, és mindenkinek olyan gyászos feje van rajta, hogy azóta is elnevetem magam, ha meglátom. Életem legszörnyűbb nyaralása volt 😄 Onnantól anyámék is kocsival vagy repülővel jártak, saját maguknak intézett szállással. A taggal pedig azóta sem álltak szóba, akit azóta bepereltek páran.
2023. júl. 15. 15:46
 20/22 NTBS ***** válasza:
31%

Egyetemi terepgyakorlat.

Srác a szoba közepén könnyített magán. Nagy dolog.

2023. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!