Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A jól bevált nyaralóhelyetekre...

A jól bevált nyaralóhelyetekre mentek nyaralni, vagy új helyekre látogattok el?

Figyelt kérdés

Mi most voltunk egy gyönyörű görög szigeten nyaralni, nagyon megszerettük. Már most azon gondolkozunk, hogy jövőre is visszamennénk. Viszont azt is tudjuk, hogy van még rengeteg gyönyörű hely, amit érdemes lenne megnézni.


Ti szerettek mindig ugyanoda menni nyaraláskor, vagy szeretitek felfedezni az új helyeket?



2023. júl. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 évente járok vissza ugyanoda, de évente többször el tudok menni, ezért bőven fedezek fel új helyszíneket.
2023. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább máshova megyünk, vagy pedig 1 nyaraláson belül több helyen szállunk meg. Illetve nekem Szlovénia a szívem csücske, már sokszor voltam télen is nyáron is, ha tehetjük 1-1 hosszúhétvégét beiktatunk. Pirant imádom, a legkedvesebb tengerparti városkám, pedig már sok helyen voltam.
2023. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon mindig mashova, de belfoldon van egy hely, ahova par napra visszaterunk, es mar maga a hely a mi helyunk, nem cserelnenk masra.
2023. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megyek új helyekre.
2023. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Igazából attól függ, hogy éppen milyen útra megyek. Nyaralásokról lévén szó, ha mondjuk arra van épp szükségem hogy csak feküdjek a tengerparton két héten keresztül és semmit ne kelljen csinálni, akkor hajlamosabb vagyok valami ismert helyre visszamenni, ami ennek a célnak tudom hogy tökéletesen megfelel. Ha viszont valami aktívabb időtöltést szeretnék, akarom hogy érjenek impulzusok és lássak újdonságokat, akkor inkább olyan helyre megyek ahol még nem voltam. Vagy olyan országba, ahol már voltam, csak egy olyan részére, amit még nem láttam.
2023. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek új helyre menni, eddig sosem voltam kétszer ugyanott (külföldön legalábbis).

Van, ahol időhiány miatt ki kellett hagyni pár dolgot, ami nagyon érdekelt volna, oda szívesen visszamennék, de mivel távoli helyek és viszonylag drága is épp ezért odajutni, ezért biztos nagy lenne a kísértés, hogy annyi pénzért ne egy új helyet próbáljak-e ki inkább...

Esetleg közelebbi országoknál csinálnám azt meg inkább, hogy mondjuk Lárnakában és környékén már voltam, de Páfoszba elmennék pár év múlva.

Viszont azt biztos nem csinálnám, amit sokan, hogy minden évben ugyanaz az ország, ugyanaz a szálloda (aminek általában még a medencéje mellől sem lehet kirobbantani őket, hiába ott a tenger). Én felfedező típus vagyok, és az aktív nyaralást részesítem előnyben.

2023. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Mi most Náxoszon voltunk, meseszép volt. Sajnos idő hiányában nem tudtunk mi sem mindent megnézni, meg egyébként is annyira tetszett minden és annyira a szívünkhöz nőtt, hogy szerintem jövőre is ide tervezzük az utunkat.


Lehet kicsit korai ezen gondolkodni, de kíváncsi voltam, hogy mások hogy vannak ezzel a kérdéssel.

2023. júl. 16. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!