Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ismerte k online letölthető...

Ismerte k online letölthető turista szótárakat? Angliába mennék egy hétre de németet tanultam. Kell egy kis segítség, ha elszakadnék a családtól.

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 04:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

"Kell egy kis segítség, ha elszakadnék a családtól."


Ha elszakadsz tőlük, akkor felhívás valamelyiket. A szotarnak semmi értelme, ha nem tudod a nyelvet

2023. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
azért angolul elmondani pár mondatot a 21. században már ne okozzon nehézséget
2023. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Google fordító appot töltsd le a telefonodra és telepítsd az angol nyelvet és akkor offline is működik.
2023. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat azert van ertelme szotarnak, ra lehet am bokni es megmutatni. Pl boltban, gyogyszertarban. Mikor nem tudod, sonkas e vagy sajtos, jo am az a szotar. Beszelni kizart, de tulelni igenis jo.
2023. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ok, 4, és a válasszal mi lesz?
2023. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, így 2023-ban nem tartom túl életszerűnek, hogy szotárral a hónod alatt mászkálsz és amikor megkérdezi a pincér, hogy mit kérsz, akkor nekiállsz keresgélni.

Inkább használd a google fordítót. A beszédet is felismeri többé-kevésbé és valós időben fordítja.

2023. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A valasz a sajtos, a sonkas. A valasz, hogy egy fontos szot leirnak, amit meg tud nezni. Veszhelyzetre.

En anyanyelvi szinten beszelek, es latom, hogy a rossz hangsulyozas az, amit senki nem ert egyaltalan, hiaba tanult valaki. De egy het alatti szuksegletekre jo.

Svedorszagban voltam, mindenki nagyon jol beszel angolul, de onkiszolgalo uzletekben a sved feliratok alapjan nagyon szepen kideritettem, mi micsoda.

2023. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Marmint a szotar jo egy hetre, nem a rossz hangsulyozas.
2023. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

"Kell egy kis segítség, ha elszakadnék a családtól."


Erre mondjuk se a sajtos, se a sonkás nem jó válasz, ugye.


Ha q kérdező nem tud angolul, elég nehéz lesz neki kiszótaroznia a Buckingham palotanal elvesztettem szem elől a családomat, azt beszéltük meg ilyen esetben a National Gallery-nel találkozunk, az hol van kérdést és arra q választ. Meg mindig az a megoldás, hogy egymást hívják fel, ha elteved valamelyik

2023. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Számos fordítóprogram van. Ha letöltöd az angolt, még net sem kell. Ezek többsége azt is tudja, hogy a mikrofont használva felmondod a szöveget. A fordítást kiírja, de hangosan is el tudja mondani.
2023. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!