Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy külföldi (jelen esetben...

Egy külföldi (jelen esetben szerb/Subotica trans) buszon amire Magyarországon szállok fel ott lehet forinttal is fizetni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

pa ne znam.....


sztem a legjobb, ha megkérdezed. ill. megérdeklődöd a cégnél előtte, h ne a helyszínen érjen meglepetés ;)

2010. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magyar tulajdonú a busz akkor talán.. de ahogy előttem is írta a kedves válaszoló, inkább kérdezz rá mielőtt odamész. Bár én ezt úgy oldottam meg, hogy még itthon váltottam dinárt, volt nálam forint is és akkor nincs galiba a helyszínen sem) A sinbuszon úgy rémlik csak dinárral fizettek. Szóval válts be forintot,eurot, amid van) dinárra - én 500 dint "szántam" erre :D - aztán majd ott kiderül. Ha kell akkor kifizeted hufban, ha úgy nem lehet akkor rántsd elő a dint)
2010. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy már a kérdésben is leírtad, a busz nem magyar. Bocsánat. Viszont a menet ugyanaz, csak akkor már tutira vigyél dinárt magaddal) Utolsó voltam.
2010. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nekem egyszer elfogyott a dinárom, eurót nem sikerült váltanom, így csak forintom maradt. A sofőr nem fogadta el a forintot, de nagy nehezen sikerült kieggyeznem vele úgy, hogy Szabadka helyett Horgosig vettem dinárért jegyet (arra épp hogy futotta) és elvitt Szabadkáig. Minden esetre próbálj beszerezni dinárt.
2010. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!