Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet Szentendre mellett...

Hol lehet Szentendre mellett vadkempingezni?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, de nem találtam konkrétumokat. Alap felállás szerint későn érkeznénk oda, úgyhogy olyan nagy távolságokat nem tudnánk már megtenni. Akinek van tapasztalata, vagy ismeri a környéket, tudna nekem segíteni?

Köszönöm.



2023. aug. 14. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általános szabályok szerint akárhol lehet vadkempingezni (ami nem elzárt magánterület, nem fokozottan védett természetvédelmi terület, stb), egy éjszakát maradhatsz.


Kerékpárosoknak azt szokták javasolni, hogy a jelzett (turista) útról forduljanak le egy nem jelzett útra (erdészeti közelítőutak pl), azon is haladjanak, aztán arról is térjenek le (távolodjanak el vagy 50 métert), és ott már jó eséllyel nem zaklatja őket senki az éjszaka közepén.


Hogy Szentendre mellett hol van ilyen hely, azt mondják meg a helyiek!

2023. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Visegrádi autóskemping fillérekbe kerül.
2023. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!