Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én utálok magyarokkal...

Csak én utálok magyarokkal utazni, magyarokkal találkozni külföldön?

Figyelt kérdés

Lehet túl általános a kérdés, de nekem herótom van attól, ha valaki egy hétre harminc-negyven kg-nyi cuccal megy el utazni, proli mód viselkedik, úgy van külföldön, hogy semmit nem tud angolul, majd az idvez megoldja.


Sokszor találkozom ilyen jellegű magyarokkal, vagy a vidéki bunkókkal, akik külföldön is csak beülnek a kocsmába berúgni.



2023. aug. 27. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Az angol gyökerek nálunk pont ugyanezt csinálják a belvárosban.
2023. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom, őket se csípem. 😂
2023. aug. 27. 17:48
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Ha olyan helyekre mész, ahova az emberek jellemzően kikapcsolódni, bulizni járnak, akkor nem kell meglepődni, ha úgy jársz, mint a közmondásos örömlány.


Bármelyik nyugati nép fiai és lányai közül láttam már sakálrészeg párosodási rituálét folytató egyedeket Délkelet-Ázsiában, vannak ilyen pontjai a világnak és kész.

2023. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Minden nemzetben vannak suttyók.

Max. azért nem szeretem, ha épp magyar suttyókat látok, mert így szembesülök vele, hogy lejáratják a népemet.

2023. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Kerdezo, ahogy irsz, te is egy nagyon tipikus suttyo magyar vagy. Nem szeretek, de veled sem utaznek.
2023. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Annyi hulladek egyik nemzetben sincs aranyaiban mint a magyarban.
2023. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Jártam már olyan helyen, ahol kifejezetten kevés a magyar - ott örültem, amikor a szembejövő középkorú férfi kedvesen odaköszönt nekünk, mivel hallotta, hogy magyarul beszélgetünk. Attól viszont falnak tudnék menni, amikor elutazom például Krakkóba, ami egyébként minden szempontból csodálatos, de bármerre megyek a belvárosában, minden irányból üvöltő bazmegezést hallok télen-nyáron, éjjel-nappal. Ennyi erővel itthon is maradhatnék :S
2023. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Minden nemzetben vannak suttyók, és általában minden desztinációnak megvannak a maga jellemző suttyói :)

Pl. Törökországban sok a tapló orosz, Mexikó tele van amerikai suttyóval.

De ha zavar, akkor menj nyaralni olyan helyre, ahol nincs sok magyar, és egyből megoldódik a probléma 🙂

Tudom ajánlani mondjuk Belize-t, egy magyarral sem találkoztunk, addigra már Bróker Marcsi is hazajött 😀

2023. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

En atmegyek az utca tuloldalara, ha külföldön magyar hangot hallok. No, de nem is Magyarorszagon elek. Elöiteleteim vannak velük szemben, ezert sem elek Magyarorszagon. De ha eppen ugy adodik, es intelligenseknek neznek ki, akkor szitutol függöen, odaszolok nekik egy kedves, vagy eppen vicces mondatod, de nem kezdek el velük beszelgetni. Magamtol nem megyek oda senkihez, csak azert, mert magyar.

Ha dragabb es messzebb levö desztinaciokat valasztascz, ott nincsenek magyarok. Pl. Hawaii, vagy Francia Polinezia.

2023. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Általában nem a krém él külföldön, tisztelet a kivételnek, hanem a simlis, átverős, butább pleb réteg, aki okkal nem boldogult itthon sem, máshol sem.

Általánosságban véve a magyar nem egy megbízható, kulturált nép, még egyszer tisztelet a ritka kivételnek. Kerülendő népség.

2023. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!