Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan háborodott...

Szerintetek jogosan háborodott fel a recepciós?

Figyelt kérdés

Röviden: Törökországban vagyunk, ahol a hotelünkben nincs ellátás. Találtunk egy másik hotelt, ahol van félpanzió, és a recepciós 10 euróért/fő engedte hogy mi is együnk. Igenám, de hiába kaptunk karkötőt, az őt helyettesítő recepciós nem értette, miért akarjuk ezt levágni. Így három napon át ingyen mentünk be. A recepciós nem hülye, ma megint ő volt bent. És észrevette, hogy túl jártunk az eszén. Kérdezte: eating? Mondjuk no, és távoztunk. Átmentünk egy boltba, majd követett oda minket. Megkérdezte: eating? Mondjuk no. Where were you? At the beach. Ezt elfogadta válaszul, majd lelépett. Ijesztő volt.


Van félnivalónk szerintetek? Kb 90 eurót spóroltunk meg így. Ha megint mennénk, max fizetünk az adott étkezésért nem?


A csávó természetesen elteszi zsebre a pénzt.



2023. aug. 29. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Szoval az a kerdes hogy jogosan haborodott e fel a recepcios hogy megkarositottatok ot 90 euroval?


Szerintem igen.

2023. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Lol megérdemlik a törökök a 150 évért lol.
2023. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Max a recepciós lett megkárosítva, nem hiszem hogy a hotel. Bár nem értem ő mit gondolt, mikor nekünknis adott olyan karkötőt,mint a többieknek.
2023. aug. 30. 06:37
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel ő is sumákolt, így nehezen nevezhető jogosnak a felháborodása.
2023. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, valaki le tudná ezt fordítani magyarra?


Ha adott a recepciós karkötőt, hogy egyetek, akkor miért akartátok levágni?


Miért baj, ha rajtakapnak valamin, amiről tudod, hogy szabályellenes?

2023. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem. Kaptatok karkötőt, amivel bemehettek, akkor tök mindegy, melyik recepciós van. Miért akartátok levágni? Melyik recepciós követett?

Miért baj, hogy megkérdezte, hogy eating? Biztos ő is be volt avatva :D Szerintem nem lebuktatni akart, hanem segíteni.

Egyébként meg tök gáz, hogy ennyire szarrágóak vagytok.

2023. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Extra gagyiság halmozottan .... Amúgy kiteritett asztalról nem vennék el semmit , bárki megtaperol bármit , forró égöv a dél kelet egyenlő az igenytelenséggel .
2023. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A recepciós azzal akart csalni, hogy csak készpénzzel lehetett nála fizetni. Azért mondta, hogy kajálás után vágjuk le a karkötőt. Ezt a másik recepciós nem értette, így nem vágta le. Emiatt bejártunk oda enni hárman még három vacsorára.
2023. aug. 30. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Csak megjegyezném, hogy a 10 Euro/fő az amúgy is nevetséges összeg egy főétkezésért.

Pitiáner dolog még ebben is csalni.

Lesz egy véleményük a magyarokról!!

2023. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Számlát nyilván nem adott, csak zsebre dolgozott.


A történtek után nem mennék vissza oda, hanem máshol étkeznék.

2023. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!