Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy kedves...

Hogyan érjem el, hogy kedves legyen majd a személyzet? Eddig bunkó a recepciós, de még az igazgató is.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva indulunk,de az eddigi kommunikációinkból kiindulva nem sok jóra számítok.Eddig bármit kérdeztem tisztelettudóan-kedvesen-érdeklődésképp,olyan kioktató stílusban válaszoltak,hogy alig hittem el.Le sem merem írni a konkrét példákat,nehogy felismerjenek és azt mondják nem fogadnak.Ettől félek.Már nem is kérdezek semmit,megintcsak emiatt.Egyenlőre mondjuk,nincs is több kérdésem.Máshol már nincs hely,pedig már szívesen kikértem volna ezt a stílust.Most azon gondolkodom,hogy fizetés után sem tanácsos beolvasni,mert az meg rányomhatja a bélyegét a nyaralásunkra....Nem tudom mi tévő legyek!? Nem űberbunkók,de azért elég cinikusak ahhoz,hogy zavarjon.Főleg vendéglátásban,ahol az lenne a dolguk,hogy kellemes időtöltésünk legyen.Ha hiába maradok kedves és személyesen is lesz erre precedens amikor újra kérdésem adódik,hogyan kezeljem,hogy jól jöjjünk ki? Köszi!
2014. aug. 15. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig nem szoktak bunkók lenni, a vendégből élnek.


Mondd csak, mivel sikerült kihozni őket a sodrukból?

Tudod, amikor mi nyaralni járunk, annyi problémánk, igaz annyi kapcsolatunk is van a személyzettel, hogy köszönünk ha a kulcsot vesszük fel, hagyjuk a takarítót sertepertélni, és ha az úszómester sípol, azt illedelmesen betartjuk. De hogy értsd, nem is vágyom többre, sőt kifejezetten nem szívesen keresem a társaságukat.

Szóval mi a probléma?

2014. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak rosszul esett,hogyha kérdésem adódott nem álltak készséggel a rendelkezésemre,hanem másképp,pedig szerintem ez is a feladatkörükhöz tartozik,úgy a stílus,mint a megfelelő tájékoztatás. Hidd el nem tettem semmi sodorkihúzót!:) Majd elmesélem,ha visszajöttünk és reménykedem benne ott már minden oké lesz,tekintve hogy valószínű ahogy írod is,minimálisra redukálódik a kapcsolat.Viszont ha újra bunkók lesznek,még mindig nem tudom mit csináljak!?:)
2014. aug. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!