Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol voltatok nászúton?

Hol voltatok nászúton?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok? Kirándultatok is ? Milyen volt?
2010. okt. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Korfun

Gyönyörű szép volt, kirándultunk, fürdőztünk, stb:-))

2010. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sarti, Görögország. Ez volt az 1. tengerparti utunk!

Robogót béreltünk (egyet!), főleg azzal kirándulgattunk (szuper jó volt); görög est sok-sok finom borral, tánctanulással; strandolás, 1-2 buszos kirándulás;

és persze ami még egy nászúthoz hozzátartozik :)

2010. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton mentem férjhez,és a nászutamon mentem dolgozni..A férjem az esküvő napjáig azt mondogatta,hogy "nagy meglepetésben" lesz részem..Végig azt hittem valami egzotikus helyre megyünk..Vasárnap amikor rákérdeztem (lagzi után 1 nappal) hogy mikor is indulunk? Csak bámult,hogy miről beszélek,hiszen hétfőn meló van..Így elmentünk dolgozni..Jó kis nászút mi?
2010. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zalacsány, wellnesskastély, gyönyörű környezet, lovarda, nincs messze Keszthely ahol a sétahajókázás sem maradt el. Felejthetetlen volt. :)
2010. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:33


Akkor tényleg volt nagy meglepetésben részed... :D

2010. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyiptom, 2 hét, gyönyörű volt kettecskén...

Rögtön az esküvő másnapján indultunk:)Mondtam is a férjemnek a 10.házassági évfordulónkon mégegyszer mindent így szereténk:):)

És te merre jártál?:)

2010. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Kirándultunk Kairóba,megnéztünk mindent,majd különböző kisebb kirándulásokra mentünk, egyébként meg, fürödtünk,hajókáztunk, röpiztünk, táncoltunk,és együtt voltunk:):)

Itt már 2 hónapos terhes voltam,így csodálatos volt:)

2010. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

még sehol sem, nyárra tervezzük az esküvőt,csak már gondolkodunk.

2010. okt. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!