Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lenne egy lakóautód, és...

Ha lenne egy lakóautód, és Budapesten maradnál várhatóan több hónapot, akkor hol parkolnád le ingyen?

Figyelt kérdés

Leginkább metró közelében (akár 500 méterre is) Örs vezér tere és Széll Kálmán tér vonzáskörzetében.


A lényeg, hogy hamar el lehessen érni cuccok felvételéhez és lerakásához, vagy adott esetben aludni benne, vagy biztonsággal ott hagyni anélkül, hogy megrongálják vagy ellopják.


Van pár ötletem, és gondoltam arra is, hogy lehet egy vármegye bérlet Nyugatiból vagy Déliből is megérné, és valami civilizáltabb kistelepülésen hagyni, ami 15-20 perc vonattal.


Mit gondoltok? (Arról nem vagyok kiváncsi véleményre, hogy jó ötlet-e, hanem hogy hol lehet ezt érdemes csinálni.)



2023. szept. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod otthon és utazol vonattal Budapestre?
2023. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ingyen sehol nem hagyhatod hosszabb idöre, föleg úgy nem, ha nincs megfelelö közmürendszer hozzá.
2023. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Őrs vezér téren tuti nem hagynám még 1 napra sem. Másnapra nemcsak kipakolják, de ha nem tudnak elvezetni vele, akkor a kerekeket is ellopják. Széll Kálmán térnél is nagy a veszély, hogy másnap már nem találnád meg a lakókocsidat. Amúgy meg ingyen max lakótelepi parkolóban tudnád hagyni, de hónapkig ott sem, mert valakit zavarni fog.
2023. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a 4-es metró Kelenföldi végállomása környékén lehetne ezt megtenni. A másik két helyen most már nem igazán. Ott nem is törnék fel.
2023. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bécsi úti Tesco parkolóházában, már ha beférsz vele. Nagyon sokan tárolják ott az autóikat, mert jogi szürke zóna: magánterület, így a közteresek nem intézkedhetnek, de a Tesconak viszont nincs joga beazonosítani a tulajdonosokat és elszállíttatni az autókat.
2023. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokban láttam egyet a Korda villa környékén parkolni. Itt szerintem nem lesz semmi baja, bár a tömegközlekedéshez nincs különösebben közel.
2023. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!