Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba mennétek el...

Melyik országba mennétek el szívesen turistaként és miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbbe, mert szeretek világot látni.
2023. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tag fogalom.
2023. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindegyikbe, ahol jó idő (azaz meleg 😊) van, vízparti, és nincs háború/kiemelkedő terrorveszély stb.

Jelenleg "bakancslistás" pl. a Seychelles-szigetek, Srí Lanka, Kambodzsa, Ausztrália (az élővilág miatt főképp, de a kulturális környezet, építészet is érdekes lehet, Angkor nagy vágyam).

Nagyon szeretem a maja romokat is, így szívesen szétnéznék még egyszer Mexikóban ott, ahol még nem jártam, vagy mondjuk Guatemalában.

2023. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem! Nekem is van "bakancslistán" néhány ország:

Dél-Korea

USA

Ausztrália

Új-Zéland

Szingapúr

Egyenlőre ezek vannak! (EUs országok azért nincsenek, mert hát a migránsok.)

2023. okt. 19. 12:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Részemről Oroszország a nagy vágy (tudom, majd mindjárt jön az a szerencsétlen, aki erkölcstelen patkánynak hord le emiatt így anonim), de egyébként a világ nagy része érdekel, Európában, Ázsiában mindenképp sok helyet szeretnék látni. Amerika kevésbé vonz, habár Dél-Amerikában azért vannak helyek ahová elnéznék, de a tény, hogy egyedül szeretek utazni, és arrafelé ez a közbiztonság miatt nem ajánlatos, nem segíti nyilván a dolgot
2023. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 értem! Én mostanában Európába a körülmények miatt nagyon nem szeretnék! Ugye mindannyiunk láthatta a hírekből, vagy hallhatta a rádióból, hogy a migránsok akiket Brüsszel beenged miket tesznek! Ezért én már nem tartom biztosnágosnak Európát (Magyarországon kívül)!
2023. okt. 19. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Európa még így is világszinten nagyon jó közbiztonságilag, és itt most nem csak Afrikával meg a Közel-Kelettek összehasonlításra gondolok, hanem pl. az USA-val is, legalábbis ott tényleg láttam eléggé elképesztő környékeket. Európán belül vannak valóban kevésbé biztonságos nagyvárosok, mint pl. Párizs, vagy Barcelona, de pl. Varsó is Európa, és annál biztonságosabb helyen én még nem jártam
2023. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 igen! Én is ilyen nagyvárosokra gondoltam, hogy nem biztonságosak! De ott van még Berlin, Hamburg, Bécs, Stockholm is ide tartozik! Így értettem! De most nagyon eltértem a témától!
2023. okt. 19. 20:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Svájcba mennék most leginkább.
2023. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi toplista valami ilyesmi (nem, nem trollkodom, csak nagyon sok helyen jártam már):


1. Pakisztán észak-keleti része, Fairy Meadows és tsai

2. Szokotra, egy Jemenhez tartozó sziget

3. Türkmenisztán


Európában még néhány dolog maradt, Shetlanden szeretném megnézni az éves gyújtsunk fel mindent népünnepélyt, meg Liechtensteinben akarok sörözni a herceggel, de azt évi egy konkrét napra kell időzíteni.

2023. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!