Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valakinek törött bokacsont...

Ha valakinek törött bokacsont miatt lemezt és csavarokat tettek be, akkor a reptéren kérnek róla igazolást?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Elvileg nem repülhetsz műtét után bizonyos ideig mert a kabinnyomás miatt rosszabbodhat az állapotod. Pl térdműtét után 4-6 hétig.
2023. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose vittem magammal, sose sípoltam be pedig rengeteg reptéren megfordultam a baleset óta. Ha a világ másik végére mennék, oda valszeg elvinném azt az egy angol nyelvű papíromat amim van róla, de csak a biztonság kedvéért.
2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Kb 25 éve kizárólag olyan fémet használnak orvosi célra, ami nem sípol be.
2023. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

#4es válasz nem korrekt.


Rengeteg protézisre ilyesmikre bejelez a fémérzékelő kapu. Igazolás nem kell. Mielőtt átmennél a kapun jelezd a személyzetnek! (Itt dolgozom)

2023. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a combomban van fém, míg "friss" volt a műtét, vittem az orvosi papírokat, de mostanában mindig elfelejtem (eleve azt is, hogy egyáltalán szükség lehet rá), soha nem volt baj belőle.

Abból viszont baj nem lehet, ha követed az 5. válaszoló tanácsát és jelzed a személyzetnek, mielőtt átmész a kapun.

Jó utat!

2023. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha van papír.
nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!