Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Máltán hol lehet cigit venni?...

Máltán hol lehet cigit venni? Jobban megéri, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szombaton utazom Máltára egy hétre, és persze nyilván nem ez a legfontosabb, de azért láncdohányosként csak felmerült bennem, hogy azzal járok e jobban, ha viszek, vagy ha ott veszek, illetve hol lehet ott kapni :)
2023. nov. 6. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint minden boltban lehet cigit venni (ugyanúgy mint ahogy itthon is lehetett a Nemzeti Dohányboltos őrület előtt), viszont drágább mint itthon, úgyhogy szerintem azzal jársz a legjobban ha kifelé a reptéren a Duty Free-ben megveszed, és viszed magaddal.


De egy hét alatt (hacsak nem napi fél kartont szívsz) akkor szerintem nem fogsz túl sokat spórolni vele, úgyhogy ennyi erővel kipróbálhatsz valami helyi blázt is.

2023. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A numbeo szerint közel ugyanannyiba kerül:

[link]

2023. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Jobban örültem volna, ha

-LESZOKSZ

- Ha valami értelmes dolog jut eszedbe Máltáról.

nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!