Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az az ország ahol...

Melyik az az ország ahol megvan minden ?

Figyelt kérdés

Melyik az az ország ahol gyakorlatilag 1 országon belül megvan minden ami vonz 1 turistát ?

Mondjuk meleg tenger, magas hegyek, szép kiránduló helyek, történelem stb.


Talán Mexikó amit kapásból tudok mondani



nov. 22. 22:32
1 2 3 4
 11/37 winR ***** válasza:
100%
USA
nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Amerika esetleg?


Vannak borzalmasan nagy erdőségek, síelésre alkalmas hegyek, pl Montanában, ahol olyan hegyek is vannak amik nyáron is havasak. Alaszkában szintén vannak ilyen hegyek, de ott nem tudom, hogy van-e síelő hely.


Van sivatag, elég sok is ami azt illeti.


2 óceán partja is van.


Ha mindig melegre vágysz el lehet menni Texasba vagy Hawaii-ra (Bár télen Hawaii-n asszem sok az eső, lehet jobban jársz Texassal).


Tudom, hogy amerika nem olyan régi, hogy középkori történelmi dolgokat lehessen látni (bár Viking települések maradványait még mindig meg lehet látogatni), de pl Boston vagy New Orleans történelmi városok, elég sok kultúrával, amire akkor jön rá igazán az ember ha elmegy ezekbe a városokba.


Ha valaki városi felfedezést részesíti előnyben, akkor is van egy csomó lehetősége pl New York egy kifejezetten izgalmas város szerintem, de Boston, Las Vegas, New Jersey stb szintén hatalmas városok, csomó felfedezni valóval.


Ha valaki nem szereti a tengeri fürdést, hanem édesvízben szeretné áztatni magát, akkor irány Minnesota ahol 11 tó van. Ebből asszem "csak" 4000-ben lehet fürdeni.


Most ez nem egy ajánló akarna lenni amerikára, voltam már egy párszor, nem feltétlen a kedvencem, de szerintem ez lehet az az ország ahol "minden" megvan. A másik tippem még talán Kína lehetne, de ott még nem voltam, így sajnos arról nem tudok nyilatkozni.

nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

"Olaszországban van sivatag ?


Kevesebb embert vonz az tuti de az is benne van a mindenben"


Ő... hát ahol van sivatag, ott általában nincs sarki jég. (Alaszka által talán az USA határeset)

nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%

Mexikó eszembe nem jutna, inkább szintén Olaszországot és Görögországot gondolnám. Illetve inkább Görög és arról korábbi kolléganő is áradozik. :) Én pont olyan vagyok, aki szeret strandolni és túrázni is. Csak az a bibi, hogy hőségben a túrázás nem megy. :)


Sivataggal együtt csak Usa, de oda én nem vágyok. Az Usában csak a Central Parkba vágynék.


35/F

nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Vagyis sivataggal együtt Mexikó is. Így igen, de a fejlécnél nem szerepelt konkrétan a sivatag.
nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Spanyolorszagnak az Afrikahoz tartozo szigetein van vulkanikus kosivatag, meg szaharai homokdunek, amik maguktol kerultek oda. ( Canarias.)
nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

"Az Usában csak a Central Parkba vágynék."


Az USA rohadt nagy, majdnem akkora mint egösz európa.

Azért elég sok mindent kell ismerni ahhoz, hogy az ember ezt ki tudja mondani.

Én még Európának sem ismerem minden sarkát, de pl. az USA-ban az északi államokat megnézném, Montana és társai.

nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Az az ország a mennyország....
nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
55%
Én sem jártam k.b. sehol, de nem nagyon van érdeklődésem az Usával. Illetve a Nagy-tavakat még megnézném esetleg, ez még eszembe jutott. Más nem. Filmekből sok helyet ismerek, de nincs meg a vágy.
nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Spanyolország európai részein is előfordulnak sivatagok kisebb körzetekben, keress rá, Tabernas-sivatag
nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!