Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az az ország ahol...

Melyik az az ország ahol megvan minden ?

Figyelt kérdés

Melyik az az ország ahol gyakorlatilag 1 országon belül megvan minden ami vonz 1 turistát ?

Mondjuk meleg tenger, magas hegyek, szép kiránduló helyek, történelem stb.


Talán Mexikó amit kapásból tudok mondani



nov. 22. 22:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
kb millio, de pl Pakisztan, elkepesztoen gyonyoru.
nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Európában egy sivatag van a Las Tabernas Almeria mellett. Itt forgatták az eu westernfilmeket.
nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Japán
nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
India
nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
71%
Mexiko nekem pont nem tetszett pl
nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
58%

USA


Egyértelmű. Aki csak filmekből meg a tévéből ismeri, az egyszerűen nem érti, hogy mi miért olyan az USA-ban amilyen.

Amikor először voltam, akkor döbbentem rá, hogy amit a filmek alapján gondoltam, az semmi sem úgy van

nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Grúzia
nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
58%
Tudni kéne, hogy a turistának mik az igényei. Nincs olyan hely ami minden turistának tökéletes hely, vagy ország. Rengeteg ország csodálatos, és szinte minden megvan, de ha egy országot kellene mondani szerintem az az usa. Pedig nem kimondottan kedvelem. De nincs még egy olyan ország, ahol annyi látnivaló van. A természeti világa, élővilág, természet, kirándulóhelyek. Szubtrópusi részek, florida, hawai szigetek, szép tengerpartok. Sivatagok, hegyek. Építészeti csodák. Indián rezervátumok. Alaszka is gyönyörű, természetközeli és vad vidék.
nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem ezt a sok USA b.uzit, mivel van tobb ott mint pl Kinaban vagy Indiaban? Semmi tortenelme, Hawain kivul semmi egzotikum.
nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
62%
Tök mindegy. Nem voltál ott, soha nem is fogsz oda menni, tehát egy vagy azok közül akik olyan dologról nyílvánítanak véleményt amiről fogalmuk sincs. Ez önmagában meghatározza helyedet a munkaerőpiacon
nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!