Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » VPN és booking mégsem működik...

VPN és booking mégsem működik mindig kedvezően?

Figyelt kérdés

Bookingon böngésztem a szállásokat, ki is mentettem párat amiből választanék majd, azonban gondoltam megnézem VPN-nel is, hátha sikerül olcsóbbra kihoznom.

Tökre meg is örültem, hogy kb 30 ezerrel olcsóbb lett az egyik, már foglaltam volna le amikor látom, hogy igenám, de ha így foglalom, akkor kér pluszban 28 ezer forint takarítási díjat... És ezt csak akkor írja, ha VPN-nel nézem. Megnéztem még pár szállást és azoknál is kb amenniyvel olcsóbb lesz, nagyjából annak megfelelő összegű plusz díjat tesz rá.

Az lenne a kérdésem, hogy akkor hogyan éri meg mégis másoknak így foglalni szállást? Bevallom még amatőr vagyok nagyon ebben a témában, de gondoltam most jó alkalom lenne kirpóbálni de egyelőre nem sikerül nyernem vele. Van valami hazsnos tippetek esetleg?



jan. 8. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsánat az elírásokért
jan. 8. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez ugye az átverés része, hogy beetet az olcsóbb árakkal, aztán felszámolja a díjakat. Csak Magyarországon már volt emiatt hatósági eljárás ellenük, ezért itt ezt megszüntették, a teljes összeget azonnal kiírja. Ahol viszont nem mennek ezért nekik, ott továbbra is megy az átverés.
jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefonon néha olcsóbb mint asztali gépen.
jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit en szoktam csinalni, hogy a booking.com-on megnezem a hoteleket es a szimpatikusoknak megnezem a sajat weboldalat is, mert neha kozvetlenul foglalni vagy olcsobb vagy adnak ingyen reggelit stb.


A vpn-es foglalasrol nem hallottam, de szerintem probald ki a kozvetlen foglalast, hatha kifogsz valami jo ajanlatot

jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es: Köszi, én is néha rá szoktam nézni a saját oldalukra ha van :) Csak a bookingot azért szeretem, mert ingyenes lemondási lehetőség is van, ami jól jön ha a repcsi esetleg változna... Ezt sajnos privátban nem igazán ajánlják fel, sőt általában előrefizetéssel lehet csak foglalni.
jan. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!