Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem tartjátok betegesnek, ha...

Nem tartjátok betegesnek, ha valaki évente 6szor ugyanoda utazik, azzal a jeligével, hogy szeret a tengerparton sétálni?

Figyelt kérdés
Állandóan ugyanarra a helyre. Nincs ott senkije az illetőnek, de évente 6x utazik oda a lányával. Olcsó a repjegy és mediterrán ország, de na nekem akkor is uncsi lenne. Most is mennek februárban, de fürödni nem lehet és nem olyan nagy földrajzilag, hogy ne lehetne mindent egy utazás alkalmával megnézni. Én egyszer megyek a kedvenc helyemre évente, ami szintén nem drága, de többször nem lenne kedvem ugyanoda menni.

jan. 11. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
18%
De az.
jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már ismernek ott mindenkit.
jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem csinálnék ilyet, de nem érdekel, hogy más mit csinál.
jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Azt tartom betegesnek, hogy valaki kielemzi, és betegesnek titulálja egy másik ember utazási szokásait, majd a sajátját etalonnak állítja be.
jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5. Miért is lenne az? Normális emberek nem járnak ugyanoda egy évben 100x, hacsak nincs ott családtag... Azért utazni valahova, mert 3800 Ft a repülőjegy az elég szánnivaló.. 🤣🤣🤣
jan. 11. 09:37
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzik ott magukat, akkor ez miért is baj neked?

Normálisabb lenne, ha otthon ülne vagy kimenne a Duna partra sétálgatni?

jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A beteges szerintem is leginkább a kérdező.
jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én ritkán járok vissza ugyanarra a helyre, de ha valaki talált egy olyan helyet amit nem tud megunni és ahol jól érzi magát, akkor nem látom a problémát.

Azt viszont betegesnek tartom, ha valaki képtelen felfogni, hogy tök mások vagyunk, más igényekkel, és ami az egyik embernek unalmas az a másiknak megnyugtató. Kettőtök közül te vagy a szánalmas, kérdező.

jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne beteges? És miért zavar az téged, hogy mas hogyan éli a saját életét?!
jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!