Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem tartjátok betegesnek, ha...

Nem tartjátok betegesnek, ha valaki évente 6szor ugyanoda utazik, azzal a jeligével, hogy szeret a tengerparton sétálni?

Figyelt kérdés
Állandóan ugyanarra a helyre. Nincs ott senkije az illetőnek, de évente 6x utazik oda a lányával. Olcsó a repjegy és mediterrán ország, de na nekem akkor is uncsi lenne. Most is mennek februárban, de fürödni nem lehet és nem olyan nagy földrajzilag, hogy ne lehetne mindent egy utazás alkalmával megnézni. Én egyszer megyek a kedvenc helyemre évente, ami szintén nem drága, de többször nem lenne kedvem ugyanoda menni.

jan. 11. 08:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Én minden munkanap ugyanoda megyek és szerintem ez már beteges. Még tenger sincs. Viszont aki szerint valami kóros dolog miatt megy valaki mindig ugyanoda pihenni, az kezeltesse magát.
jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem beteges,mennék én is.
jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 UlfOrmson válasza:
83%
"Azért utazni valahova, mert 3800 Ft a repülőjegy az elég szánnivaló.." - kérdést kiírni róla szánalmasabb
jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A tengerpart mindig csodás, minden vasárnap és van amikor szinte mindennap lemegyek ugyanarra a partra és mindig felfedezel valami újat. Mondjunk mi tengerparton lakunk, de meg tudom érteni, ha valakinek nincs sok pénze miért ne utazna télen is. Mi például alig várjuk, hogy április legyen (hogy legyen élet végre) és persze augusztus elején már elég a sok nyaralóból és várjuk, hogy legyen már október. Télen imádom a partot, mert tényleg úgy érezheted, hogy csak a tiéd a part.
jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül a te hozzáállásod a beteges. Figyelgeted az adott embert, majd kielemzed hová utazik???


Szerinted ez hol normális viselkedés úgy őszintén???

jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne annyi időm/pénzem, hogy nem menne a "rendes" fürdős nyaralás rovására, ha csak úgy pár napra elugranék a tengerhez télen is, akkor tuti mennék.

Én nagyobb utakat nem szoktam olyan helyre szervezni, ahol már voltam, próbálok mindig új helyet felfedezni, de emellett pl. Ciprusra bármikor elugranék, főleg hogy ott tényleg alig pár hónap van, míg egyáltalán nincs strandidő. Idén is figyelem majd a repjegyeket, és úgy tervezem, hogy ha látok jó árban, már veszem is meg, nincs időbeli kötöttségem sem, itthon vagyok kicsi gyerekkel, akár másnap is indulhatunk.

Tőlem amúgy az áll távol, mikor egy család minden évben ugyanoda jár (sokszor még a szálloda is ugyanaz, tizenx éve), de nem szánalmasozom le őket ezért, mert van annyi eszem (és önkritikám), hogy belátom, nem csak én csinálhatok valamit jól...

jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ismerőseim, akiknek balatoni nyaralójuk van és oda járnak évente többször. Másoknak sok évre szóló ülüdési joga van, ugyanoda megy minden évben. Én is szeretek többször visszamenni a bevált helyekre, nem feltétlenül vágyom mindig újakra. Szeretem az ismerős, megszokott dolgokat, biztonságot ad.

Azért az érdekelne, hova ennyi a repjegy, mert az utóbbi években nem nagyon láttam ennyire olcsó jegyeket... Pedig most megvenném, én is szívesen sétálnék tengerparton, akár télen is.

jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
En olyat tudok, aki ugyanoda jar szorfozni evente tobbszor.
jan. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tessék elfogadni, hogy mások vagyunk. Ha szerinted amit az illető csinál nem "normális" mert a többség nem így utazik, azt tisztelettel fogadd el és ne foglalkozz vele. Közöd nincs hozzá.


Egészen addig, amíg nem vonul fel a sugárúton lelki társaival nagy tömegekben, hogy legyen kötelező neked, a kérdezőnek is évente 6x ugyanoda utazni és ott tettlegesen sétálgatást megvalósítani

jan. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt beszélgettem Angliában egy pasival és ő elmondta, hogy MINDIG csak Magyarországra utazik, annyira tetszik neki. Körülbelül 8-szor volt itt. Kiválóan kiejtette a helységneveket és az ország minden részében járt már. Én meg otthonról költöztem ki :D Hát igen, mások vagyunk. Nekik is a külföld szebb és van is pénzük ilyenre. Egy nyugdíjas bácsi elmondta, hogy ő évente kb 4-szer utazik Törökországba, mert a nyugdíját ott sokkal jobban el tudja költeni és több marad, mikor hazaér. Szóval nem gond, ha valaki mindig ugyanoda megy, csak először furán hangzik, hiszen az lenne logikus, hogy mást is megnézzünk. De tényleg mások vagyunk.
jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!