Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Türelmetlen vagyok?

Türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet rossz topic, de nyáron elutazunk az Amalfi partra ahol szeretnénk egy páros fotózast. Felvettük a kapcsolatot. Megbeszéltük a részleteket, átutaltam a foglaló árát. Majd csütörtökön eszembe jutott egy kérdés, amire azóta se kaptam választ. A kérdést elolvasta. Több sztorit is tett ki azóta. De csüt óta semmi. Írtam azóta újból, el se olvasta, de tett ki újabb sztorit. Nem nem kamu fotósnak utaltam. Több mint 40 ezren követik, beszéltem azokkal akikről csinálta a képet. 2 fotós van. Ti írnátok a másiknak? Vagy várjak még 1 hetet? Ha jól láttam a privát instán akkor nyaral akivel beszéltem. De egy vàlaszra méltathatna..
jan. 15. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. És még idegesítő is.
jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, de ha benne van mar 50 ezrem akkor elvarom hogy valaszoljon. Szolgaltato vagyok en is, ebben az esetben is tudok max annyit irni hogy nyaralok ha megerkeztem egyeztetunk
jan. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!