Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban lehet cigizni...

Törökországban lehet cigizni az étteremben?

Figyelt kérdés
Most láttam egy videót, hogy bent cigizett egy lány, és mondta hogy ott kb mindenki cigizik az étteremben.

jan. 29. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csodálkoznék, mert a Balkánon is lehet. Rém gusztustalan. Mikor ennél, és minden irányből fújják rád a füstöt.
jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Oke, hogy ez media, de azert ha torok teveben film ment, es egy tulipan logo-val takartak ki a cigarettat, az nem utal arra, hogy lazan allnak hozza.

En helyetted nem irom be a keresobe, hogy Turkey smoking in public.

jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 azt sem tudtam, hogy a Balkánon lehet. Látszik hogy még csak keleti, és nyugati országokban voltam, de tervben van a Balkán.
jan. 29. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:
3: borzasztó, mint valami időutazás...
jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szívesen megnézném Görögországot, Törökországot(ugye az Isztambuli oldala a Balkánhoz tartozik). Egyébként sokan mondják, hogy elmaradottak, amit a legtöbb balkáni országról el is hiszek, de szerintem Görögország azért nem olyan.
jan. 29. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

@4 A Balkán Európa nagyjából legizgalmasabb része az északi szláv országok mellett, nem is értem a kommentet.


Törökországban nem nagyon engedik a bent dohányzást, Isztambulban meg aztán főleg nem, az a hely olyan 15 évvel van Budapest előtt sokak prekoncepciói ellenére.

jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: ezzel egyetértek, de attól még nem akarok dohányfüstöt szívni evés közben.
jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: közben rájöttem hogy félreértetted amit írtam. Nem a Balkánt találom borzasztónak, csak a benti bagózást.
jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is undorító a benti cigizés, én cigizek, de sose tudnék bent rágyújtani, szerintem csak az igénytelen emberek cigiznek bent.
jan. 30. 00:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve voltam, és rendesen meglepett, hogy mennyien bagóznak. Isztambulban azt tapasztaltam, hogy az éttermek kinti részein cigiztek, amit befújt a szél, ha olyan volt a széljárás. Nem szívesen voltam bent ilyenkor.
jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!