Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Párizsban rengeteg...

Igaz, hogy Párizsban rengeteg az ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat lehetett erről olvasni. Vagy ez csak a legalja szállásokra igaz, magasabb kategóriájú szállodákra nem?
jan. 30. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja sztornó a kérdés, most rákerestem, és azt írja már a tömegközlekedési eszközökön, és mindenhol ott vannak.
jan. 30. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felfújt, eltúlzott baromság, amit (mivel Párizsról beszélünk) Magyarországon a jobboldaliak kifejezetten szeretnek terjeszteni. Eleve orosz trollok terjesztették, amikor ez ment pár kört tavaly ősszel.


Nyilván vannak olyan szállások és vannak olyan buszok, amiken lehetnek poloskák, de ez ugyanez igaz Budapestre is. Sosem tudhatod, hogy a széken, amire épp leültél 5 perce nem egy csöves ült-e a 8000 lakótársával.


[link]

jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy van, mint bármelyik nagyobb városban.
jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már jártam sokfelé a világban, de még sosem hoztam haza ágyi poloskát. Azért csak van ennek valami alapja, ha ennyire felfújták a témát.
jan. 30. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:
jan. 30. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

"Azért csak van ennek valami alapja, ha ennyire felfújták a témát."


Így működnek az álhírek, ennyire ne legyél balek. Pontosan a kétkedés elhintése a céljuk.


"Against this backdrop, French intelligence agents cited by RMC radio say they strongly suspect Russia of seeking to amplify fears by spreading so-called “doppelganger” articles on social media that appear to come from respected French news outlets but are faked.


Agence France Presse’s fact-checking body identified two such articles.


The first – supposedly published by La Montagne, a regional newspaper – claimed that effective insecticides used to kill the pests have fallen foul of an embargo on Russian chemicals. The article was translated into various languages.


La Montagne told AFP Factuel that they had never published such an article, denouncing it as a “forgery”."


"In another instance, a fake article purporting to have been written by Left-leaning national newspaper Libération and relayed by a Telegram account linked to Kremlin-owned news outlet Russia Today claimed that Ukrainian refugees were to blame for the surge in bedbugs.


A similar fake piece was attributed to Le Figaro, the conservative daily."


[link]


De hogy személyes infóval is szolgáljak: utoljára 2022 novemberében jártam Párizsban (életemben 6. alkalommal) és nem lettem poloskás.

jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!