Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik Magyarországhoz közeli...

Melyik Magyarországhoz közeli szafari helyeket tudtok, amiről sok jót hallottatok?

Figyelt kérdés

febr. 7. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok segíteni, k*vára nem érdekelnek az ún. szafari helyek
febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakran feljön ez a kérdés, de Európában egyet sem tudok, de Észak-Afrikában sem. Ha megelégszel azzal, hogy neve szerint az, akkor Nagykőrösön is van.
febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Annyira kíváncsi voltam, hogy hátha legalább a válaszokból kiderülne számomra, hogy mik azok a "szafari helyek", amikre a kérdező gondolt, de eddig nincs szerencsém...

Mert ugyan a google hortobágyi szafarira is kidob találatot, de az nekem kicsit olyan, mint a hajdúszoboszlói "tengerpart". Ami nekem szafari, az Afrikánál kezdődik, de azon belül meg Magyarországtól való távolságról beszélni hülyeség. Ott már nekem ebből a szempontból annyira mindegy lenne, hogy picit többet vagy kevesebbet ülök a repülőn, ráadásul a megközelítésbeli nehézségek inkább azután jönnek, hogy leszállunk a gépről, pedig az a távolság már elenyésző a többihez képest 🙃

febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 scamdemic ***** válasza:
51%

Ez a leggyorsabban elérhető:

[link]

Bár sok jót nem hallottam róla, és mára már egy kicsit elavult is lehet.

febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bubanat2 válasza:
Kenya.
febr. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!