Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen utazási iroda?

Létezik ilyen utazási iroda?

Figyelt kérdés

Olyan utazási irodát keresek amely nagy hangsúlyt fektet az ún. "katasztrófaturizmusra", és olyan helyekre szervez utakat, amelyek valamilyen akár biztonságpolitikai, akár más problémák miatt veszélyesek. Olyan országokba, ahová másnak eszébe sem jutna eljutni.


Tudom-tudom, érdekes kívánság, de lehetőleg a kérdésre korlátozódjunk, nagyon örülnék ha valaki tudna nekem segíteni ebben!



febr. 25. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

A katasztrófaturizmus nem azt jelenti, amit te gondolsz.


A leírtakhoz hasonló irodák léteznek, de a visszafogott számú érdeklődő miatt túlnyomórészt nyugat-európai és észak-amerikai cégekről beszélünk, akik ennek megfelelően árazzák magukat.


Native Eye, Untamed Borders, Lupine Travel, Culture Road, Young Pioneer Tours ilyenek, velük a legextrémebb olyan helyekre lehet utazni, ahol nincs aktív életveszélyben mindenki.


Magyarországon az 1000 Út, Eupolisz, Csámborgó egy fél fokkal kevésbé vadabb, de azért legtöbbek számára szokatlan országokba vezet utakat.

febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen irodáknak a szabad piac nevében, a bevételük 100%-át elvonnám.
febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Észak-Koreában meg Szomáliában voltam a Young Pioneers-szel, a kategóriához képest relatíve olcsóak és rendben ment minden. Lefedik a legtöbb nehezen szervezhető helyet Jementől Közép-Afrikáig, plusz nagyjából velük lehet legolcsóbban megúszni a csendes-óceáni térség összes országának meglátogatását (persze így is kábé 5 millió lesz a cech vége költőpénzzel együtt).
febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emberszafari.
márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!