Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legolcsóbban...

Hogyan tudnék a legolcsóbban utazni? Mi a véleményetek a külföldi önkéntes munkáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves vagyok egyetem előtt állok és a nyaramat szeretném utazással tölteni a párommal, ami mindkettőnknek nagy álma. Nem luxus hoteles turistás utazásra gondolnánk hanem a fő cél leginkább az új környezet, természet, kulturak és ezáltal önmagunk megismerése. Esetleg volt valaki akár a workaway-jel vagy worldpackers-el önkéntesen valahol? Mi a véleményetek? Előnyök/hátrányok?

Előre is köszi



febr. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Workaway-el még nem voltam, de másodjára megyek ki Campleaderssel. Ha az érdekel, akkor arról tudok mesélni.
febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: ha jól tudom itt gyerekek táboroztatásáról van szó Amerikában. De javíts ki ha nem így van. Engem Amerika nem nagyon vonz.
febr. 29. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Előítélet. Amerika nem az amit a tévében, filmeken látsz
febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Egyrészt tényleg más amerika mint amit a filmekben láttunk.

Másrészt a campleaders táborokkal foglalkozik, de nem csak táboroztatni lehet. Én Pl konyhán dolgoztam. Kint ismerősöm felnőteknek készült "táborban dolgozott", munkatársam informatikai rendszereket rakott össze és ő is campleaderssel ment ki.

febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

A legegyszerűbb, iskola mellett végezhető megoldás itthon dolgozni valami értelmeset és az azzal megkeresett pénzből ténylegesen nyaralni. Ha az valamiért nem opció, akkor a második legjobb az ausztrál és új-zélandi working holiday vízum, ahol ugyan a munka rész esélyesen kőkemény lesz, de milliókat tudsz vele keresni pár hónap alatt, ha bírod.


Az említett alternatívák az olyan hippilelkű, természetközeli embereknek megfelelőek, akiket maga a munka is kielégít és csak plusz nekik, hogy ezt külföldön tehetik. Mert egy olasz biofarmon a semmi közepén ugyanúgy nem fogod látni a Colosseumot, mint itthonról.

febr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 válaszóló: ezt a workawayre és a worldpackersre érted?
márc. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!