Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lufthansa repjegyen kell...

Lufthansa repjegyen kell lennie QR kódnak?

Figyelt kérdés
Megvettem a jegyeket és letöltöttem a doksit. Ezen nem kellene vonalkódnak vagy QR kódnak lennie? Vagy olyat majd a becsekkolás után kapok?

febr. 29. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd a becsekkolás után kapod.
febr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanis majd a beszállókártyán lesz. Amiz eddig csináltal az a booking, vagyis helyet foglaltál egy gépre. Egyelőre egy booking code-od van, ami a foglalásod egyedi azonosítója. Amikor elerhetővé válik az online check-in, becsekkolsz és megkapod a beszállókártyád. Na, azon lesz a QR kód, aztal tudsz bemenni a tranzitba és majd fölszállni a gépbe. Érdemes az utazás végéig nem eldobni főleg a hazafelé szóló boarding pass-odat, mert ha valami kárt okoznak a feladott bőröndödben, akkor a legitársaság állja a javítást, de ahhoz kell a 1.beszállókártyád, 2. a baggage tag és 3. a kárjegyzőkönyv, ami lehet az online történt bejelentés visszaigazolása. Vagy ezek fényképe
márc. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat!
márc. 1. 08:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!