Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maldív szigetek, Hawaii vagy...

Maldív szigetek, Hawaii vagy Sri Lanka?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb?
márc. 10. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb miben? Tengerpartos fürdőzős nyaralásban? Programokban? Látványosságokban? Természeti kincsekben? Még az sem specializáltad, hogy lakhatás szempontjából nézed vagy nyaralás szempontjából.
márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyaralni melyiken jobb 2 hetet?
márc. 10. 14:37
 3/18 A kérdező kommentje:
Fürdésben melyik a jobb, melyik nem annyira veszélyes, és pihenésnek melyik jó
márc. 10. 14:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig elég tág így, bár nem 1. vagyok.

Igazából szerintem mindegyik lehet szuper nyaralás, és mindegyiket el is lehet szúrni, ehhez az is elég, ha csak nem olvasol utána, és mást vársz, mint amit végül kapsz...

márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De aki még nem járt ilyen helyeken annak melyik lenne jobb elsőbként?
márc. 10. 18:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez három tök különböző hely. Maldívon közöd sem lesz a helyi valósághoz, viszont tényleg a világ legszebb tengerpartjai közül pár ott van. Hawaii iszonyat drága amerikai nyaralóhely, a túrázási és szörfözési lehetőségek teszik világszínvonalúvá, de rendkívül messze van a másik két említett opcióhoz képest. Srí Lanka a leginkább igazi a három közül, ami azt is jelenti, hogyha zavar a szegénység, meg hogy alkudnod kell dolgokra és benyalhatsz egy ételmérgezést, akkor nem a legjobb opció.


Voltam mindhárom helyen, csak Srí Lankára mennék vissza. Azt még félre is téve, hogy harmadannyiból kihozható, mint a másik kettő.

márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válaszoló prímán megfogalmazta, én ugyanezt gondolom, bár ezek közül még csak a Maldív-szigeteken voltam (mondjuk Srí Lanka komolyan tervben van, így eléggé utánaolvastam már).

Hawaii nekem valóban nem bír akkora vonzerővel, hogy ennyit utazzak érte, viszont a másik kettőt össze is lehet kombinálni, két hétbe beleférne szerintem úgy is, az utazási irodák is gyakran árulják csomagban: Srí Lankai körutazás Maldív-szigeteki pihenéssel.

Ha nekem lett volna lehetőségem két hetet egybefüggően utazni, akkor biztos így csináltam volna.

márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6-os hogy érted hogy kaphatunk étel mérgezést?


#7-es összesen mennyi pénzt költöttél Sri Lankára? (Repjegy,Hotel,és egyéb programok)

márc. 10. 21:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
@8 Jártál már bármelyik hindusztáni országban? Srí Lanka eléggé India light, de elsőbálozóként azért jól meg lehet szívni egy rosszul kiválasztott utcai kajával.
márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
@9 nem jártam még
márc. 11. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!