Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maldív szigetek, Hawaii vagy...

Maldív szigetek, Hawaii vagy Sri Lanka?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb?
márc. 10. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan érzésem van, hogy a kérdező jelenleg abszolút semmit nem tud az alábbi helyszínekről és kiírt egy kérdést, hogy mindent mondjuk el neki.


Kedves kérdező, mi nagyon szívesen segítünk, de MINDENRE nem tudunk és szerintem nem is akarunk kitérni. Mond el mi az amit nem találtál meg az interneten és benned felmerült kérdést, de ha még a nyaralás összegét sem tudod magadnak kiszámolni, akkor nem tudunk segíteni.

márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék elutazni valamelyikre csak, nem tudom hogy melyik lenne jó 1 hétre (a legélvezetesebb programokkal, gyönyörű part, állatvilág, és ahol nem tenger hanem óceán van)
márc. 11. 10:58
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Sri Lankára mennék.
márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem elhanyagolható szempont, hogy irodával mennél vagy saját szervezésben, valamint hogy milyen helyeken jártál ezelőtt, és ott miket csináltál.


Egyébként javaslom elolvasni ezeket, ha még nem tetted volna meg, én mindig ezzel vagy hasonló oldallal kezdek, ha egy új úticél pattan ki a fejemből:

[link]

[link]

[link]


(Ha trollkodsz, akkor kicsit odafigyelhetnél, hogy mit kamuzol, mert elsőre 2 hetet írtál, most meg már csak egy hétről van szó. 😀

Meg az a kérdés is elég gyanús, ahol ugyanezekre a helykre való költözésről van szó...)

márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem trollkodlak, és köszönöm az oldalakat!
márc. 11. 15:25
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hawaii a legikonikusabb
márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De egyben nagyon drága
márc. 12. 16:07
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
7 orat repulni az USA-bol szorfozni nem ugyanaz, mint a masik ketto. Teljesen vegletes.
márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!