Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legolcsóbban...

Hogyan tudnék a legolcsóbban eljutni Oroszországba?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés, és nem is mostanában akarok menni, meg tudom tegnap történt egy súlyos terrorcselekmény az országban. Viszont már régi nagy álmom egyszer eljutni oda. Nagyon szép ország, meg olyan más, és engem vonzanak a különleges dolgok.

márc. 23. 22:20
1 2
 1/13 Darius- ***** válasza:
100%
Repülővel. Moszkva drága, érdemesebb máshová menni.
márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szentpétervár is megfelne. Egyébként néztem, hogy több országból is indulnak buszok Szentpétervárra.
márc. 23. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Isztambulon keresztül vannnak repülőjáratok. Az 1000 út iroda szervez utakat, bár nem olcsók.
márc. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Darius- ***** válasza:
Moszkvában úgy értettem az ottani élet drága. Többszöröse annyi, mint ami máshol. Szóval nagyon lekopasztana. Szentpéterváron egyszer jártam öt évvel ezelőtt. Én Belgrádon át indultam legutóbb, Szocsiba. Vannak olcsóbb járatok is. Még lehet nézni a Nikola Tesla repülőtér honlapján.
márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elbuszozol Belgrádba és onnan mész repülővel.
márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Sztem most mindenhonnan drága Oroszba menni, még Belgrádból is, mert felnyomták az árakat a légitársaságok. De ahogy írják, onnan a legegyszerűbb, Air Serbiával. Mehetsz Isztambulból is, Bakuból, Közel-Keletről, stb.
márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BeefEater ***** válasza:
100%

Majd ha biztonságos lesz lesz olcsóbb eljutási lehetőség is. Addig nem érdemes vele foglalkozni.

Én is szeretnék Szentpétervárra (is) menni, de ez nem fog egyhamar bekövetkezni. Amikor ez aktuális lesz, akkor majd megnézem - és addigra újra lesznek közvetlen járatok.

márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, bár azt mondtad most nem aktuális. Hát várni kell az tény, addig találj ki más úticélt, ez van.
márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a képlet. Ahova sokan akarnak menni, oda sok busz, vonat és repülő megy, ezért költséghatékonyabb üzemeltetni a járatokat, megéri sok járatot fenntartani, így olcsók lehetnek a jegyek.


Mivel Oroszország most épp háborúban áll, nemzetközi szankciók sújtják, sok ország diszkriminálja, egy háborús légtér is elválasztja Európától, amit ki kell kerülni, így most eleve kevesebben is akarnak menni, megoldani is drágább a járatok üzemeltetését, meg sem térül annyira, szóval minden tényező abba az irányba mozdította a piacot, hogy ne érje meg Oroszországba utazni, oda járatokat működtetni.


Amíg tart a háború, ez nem is nagyon fog megváltozni, de esélyes, hogy még utána sem fog teljesen a korábbi szintre visszatérni az orosz utazások ára.


Persze, ha kalandra vágysz, nem érdekelnek a körülmények és van rá pénzed, akkor hajrá.

márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom hogy fogalmazzak. Van pénzem, de nézegettem repülőjegyeket, múltkor és körülbelül 250 ezer(lehet kicsivel több már nem emlékszem pontosan), csak az oda jegy. Na most ha kimegyek nyilván nem 2-3 napra mennék, mivel az nem érné meg, na most fizessek szállodát, kaját, plusz még a programok, éttermek stb. Szóval tényleg elég drága mulatság lenne, úgyhogy úgy döntöttem, hogy idén inkább Törökországba megyek, meg esetleg még Görögországba. Majd egyszer eljutok Oroszországba is, de semmiképpen nem az idén.
márc. 26. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!