Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » OTP utasbiztosításról mik a...

OTP utasbiztosításról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

1 év annyiba kerül, mint egy átlag biztosítónál egy 10 napos utazás biztosítása. Nyilván kevésbé jó feltételekkel, de ennyiért egész korrekt szerintem.


Használja innen valaki?



ápr. 8. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én használom, de még sosem kellett felhasználnom szerencsére. Nekem nagyon kényelmes, hogy évente csak egyszer kell fizetnem, az is automatikusan levonódik a számlámról.


Annyi, hogy majd kérjél kis papírkártyát amin fent van a 24 órás telefonszám amit fel kell hívni baleset esetén.

ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ár/érték arányban nagyon rossz. Ennél van sokkal jobb konstrukció. 9900 Ft éves díjért ez a 5/9 milliós limit nagyon alacsony.


Pl. nekem a Gránit Banknál van platinum kártyám, mely igaz 19 ezer Ft évente, de ehhez 50 milliós biztosítás jár és más szolgáltatások is (pl. korlátlan reptéri lounge és fast track Budapesten).

ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2, milyen 5 milliós limit?


[link]

ápr. 9. 06:56
 4/8 A kérdező kommentje:
2, amúgy az a gránit bankos tényleg jó, főleg a lounge, de ezért nem kötök új számlát :D
ápr. 9. 06:57
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Ahol én néztem a honlapjukon ott a nagyobb csomaghoz is azt írta, mint itt az olcsóbbhoz, akkor az nyilván elírás volt, de a 40m az már más. Így nem olyan rossz.
ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem a legjobb, nem a legrosszabb. Néztem netriseken a legolcsóbb 11ezer ft-os biztosítás ugyan ezt ajánlotta volna, csak 10 napra.
ápr. 10. 06:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Máshol is vannak éves konstrukciók, azokat is érdemes lehet megnézni.
ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, már megkötöttem, úgyhogy mindegy
ápr. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!