Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üdvözlet!Amennyiben nyaralás...

Redzso007 kérdése:

Üdvözlet!Amennyiben nyaralás alatt pl. hotelben karanténba kerülök, ki fizeti a szállás ill. ellátás költségeit?Gondolom utasbiztosításokba már v.milyen formában erre van lehetőség, de +10 nap bizonyára komoly fejfását okozhat a szállásadónak is!

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ez attól is függ, hogy hogy mész nyaralni. Simán PCR teszttel? Ne érts félre én sem bízok benne.


Eleve úgy van, ha a gyors teszt negatív, akkor elvileg bárhová mehetsz, majd a PCR után kerülsz karanténba. Ha így elmész nyaralni, szerintem az orosz rulett, de érdemes megkérdezni a biztosítót. Én azonban biztos vagyok benne, hogy nem fizet semmit. A szállásadó meg elzavar, mert ha karanténba kerülsz elvileg az otthoni lakcímeden ellenőriznek, ha lesznek szívesek.


Én úgy bekkelném ezt ki, hogy a kutyának nem szólok, elmegyek. Max ha köhögök a szálláson és valaki kekeckedik megkérdezem mi köze hozzá. Lehet allergia, bármi. Nem kell szólni senkinek, ez a tanulság. Én 2* voltam karanténba harmadjára nem leszek. Ha megint beteg leszek azt mondom a dokinak, hogy fáradt vagyok, kimerültem írjon ki. Közben kimehetek és intézhetem az ügyeimet.

2022. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljese egyetertek az elsovel. Ha lazas lennel es meril a testhot lazcsillapito.
2022. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Baromság, hogy nem szólsz senkinek (és másokkal szemben nem is etikus).

Ha beutazáskor tesztelnek, akkor nem tudod megtenni, hogy nem szólsz. Karanténba vágnak. A körülményektől függ, hogy fizet-e a biztosító. Nem minden esetben fog fizetni.

2022. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted ezeket a prolikat hol érdekli hogy etikus-e, vagy sem?
2022. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem proli valaki, mert nem szól. Egyszerűen fel kell tudni fogni, hogy abban a 10 napban is van halaszthatatlan elintézni való, ahogy más élethez szükséges tennivalók is. Olyan nincs, hogy majd valaki lesz és mindent elintéz helyetted és senkitől se várhatod el, hogy majd szabira, állományba megy miattad, hogy ezeket neked szívességből megtegye.
2022. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ebben a covid-os időszakban egy átlagos utazási biztosítás erre fedezetet nyújt... Ha meg létezik ilyen, annak nem párezer ft- lesz az ára...
2022. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha érkezéskor tesztelnek, és pozitív leszel, akkor jó eséllyel már nem is fog fogadni a szállásadód....

Vannak olyan országok, ahol külön covid-hotelek vannak, ahol elkülönítik a fertőzötteket... De saját költségen!

2022. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha meg pár ember kórházba kerül, ne adj Isten meghal, akkor az így járt, mert neked halaszthatatlan elintéznivalóid voltak. A világ komolyan megérett a pusztulásra.
2022. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyesek számára félreérthető voltam!Ott tartózkodás alatt,pl. luxushajón!!!
2022. jan. 5. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!