Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért kell előre fizetni...

Miért kell előre fizetni Franciaországban a tankolàsèrt?

Figyelt kérdés

Nem règ jöttünk vissza Franciaországból ahol autòt bèreltünk. Nem tudtam tankolni mert nem jött benzin a pisztolyból. Bementem megkérdezni őket, hogy miért és azt mondták, hogy előre kell fizetni és mondjam meg, hogybmennyiért szeretnék tankolni. Tele akartam tankolni a kocsit, de honnan tudjam, hogy az mennyibe fog pontosan jerülni???


Màs is jàrt màr ìgy?



máj. 24. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellett soha előre fizetnem. A legtöbb helyen elég ha leadod a bankkártyát, tankolókártyát. De sok helyen elég volt egy face controll. Sokan fizetés nélkül távoztak és ezt elégelték meg a kutak.
máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván van már jópár önkiszolgáló kút ezeknél előre kell még akkor is ha van Shop hozzá.
máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez okè mert Angliàban is előbb be kell dugnom a kàrtyàt aztàn amennyit tankolok levonjàk. Viszont franciaorszàgban előre meg kell mondanom, hogy mennyièrt fogok tankolni.


Honnan tudhatnàm, hogy mennyi lesz a vég összeg.


Pl tele akartam tankolni a kocsit, de előre meg kellett mondanom, hogy mennyièrt. €30 mondtam ès vizettem. Àm amikor tankoltam csak €27 eurònyi benzint voltam képes bele tankolni a tankba mivel az tele volt màr. Tehàt €3 vesztettem.

Nem küldtèk vissza a különbözetet..


Honnan tudhatnà előre az ember, hogy mennyi lesz a végösszeg?

máj. 24. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett előre összeget mondani.
máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
USA-ban is előre kell fizetni. Soha nem volt még vele gondunk. Kb-ra csak tudod mennyi megy bele.
máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így tartják biztonságosabbnak. Portugáliában is ez a rendszer van a legtöbb helyen.
máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az usa-ban vagy kártyával fizetsz, vagy előre kp-val.

Addig nem tudod leemelni a töltőpisztolyt.

máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha kevesebb lesz a vége, bemész és kpban visszaadják a maradékot. Ha nem mész vissza, akkor köszönik szépen
máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 franciasrac ***** válasza:
A legtöbb helyen előre fizetsz bankkártyáddal, de aztán annyi benzint vehetsz ami kell, és automatikusan terhelik amikor csak végeztél. Amit te leírtál az nagyon régi módszer, szinte sehol se így van még mindig, és egyre ritkább is lesz a jövőben.
máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát az USA ban ez mindennapos
máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!