Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy nyaralásból lehet kiköltöz...

Egy nyaralásból lehet kiköltözés? Valakinek sikerült itt?

Figyelt kérdés
Természetesen EU-n belül, az az egyszerű. Nem megy az ember haza, hanem kint marad. Persze erre fel is készül.

2022. jan. 24. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha van elég pénzed, akkor elvileg nincs akadálya. Én nyaralás alatt szerettem bele abba az országba ahol most élek, de nem maradtam itt, hanem hazamentem és mindent megtettem azért, hogy összejöjjön, másfél év múlva már itt éltem.
2022. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy "nem megy az ember haza" Europán belül??

Nincsenek áthidalhatatlan távolságok és csak "filléres" költségei vannak egy hazarepülésnek.

Az nem az USA. Itt szabadon jöhetsz mehetsz.

2022. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Imádom a tengerpartokat, ezért amikor tudtam vettem is egy kis lakást a parton.

Amúgy rengeteg magyarnak van kint ingatlanja, vagyis nem egy elérhetetlen álom.

2022. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem nyaralni mész, akkor is kiköltözhetsz EU-n belül bármikor.
2022. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam nyaralni minden évben, hogy azokat az országokat kerestem fel, amik nagyon tetszenek.Aztán egyszer megérkeztem Finnországba.Akkor tudtam hogy megtaláltam azt amit kerestem.Otthon volt egy kisebb vállalkozásom, eladtam, itt vettem egy kertes házat egy vidéki kisvárosban Oulu környékén.

A levegő hihetetlenül tiszta, gyönyörű kirándulóhelyek, rengeteg tó, Rovaniemi a közelben ahova télen annyira turista jön a télapót megnézni, hogy mozdulni sem lehet.

2022. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pontosabb magyarázatot kell adnom.

Sokszor visznek el közeli ismerősök nyaralni, mivel segítek nekik. Régi családi barátok.

Ezek szerint tényleg ennyire könnyű a dolog. Nekik fogok szólni ezzel kapcsolatban.

2022. jan. 24. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

A gond nem az, hogy ott tudsz-e maradni, hanem az, hogy ott miből élsz meg, illetve hol fogsz lakni.

Az ismerősök ugyanis ha nyaralni hívnak, vagy kisebb munkákban segíteni, az nem jelenti azt, hogy végle "meg akarnak tartani"

2022. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem kellenek ők ahhoz. Négyünk közül csak hárman mennének haza.
2022. jan. 24. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös!

Irigyellek.

Oda én is kitelepülnék.

2022. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Magyar vagy. Hamarosan kitesznek az EU-bol. Haboru van. A diktator pancsolasa ilyen idokben nem toleralhato. Ellenseges orszag allampolgara leszel hamarosan.
2022. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!