Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kimegyek szezonmunkára...

Ha kimegyek szezonmunkára Olaszországba pár hónapra, akkor hogyan tudnék hazaküldeni olasz termékeket (élelmiszert/ruhát)? Aki külföldön dolgozik, az hogyan oldja meg? Milyen szolgáltatóval küldi és kb mennyit szokott fizetni?

Figyelt kérdés

Bnőimmel kb ugyanolyan méretű cipőt és ruhát hordunk és mivel voltam már kint egyszer, sikerült is venni igazi, minőségi olasz ruhát.

De mivel egy kis kézipoggyásszal mentem, nem tudtam telepakolni mindenfélével.


A neten próbáltam utánanézni, de olyat találtam, hogy 40.000 ft-ba kerülne átszámítva a csomag küldés.

Ez létezik?

Amikor pl a Muzikerről rendeltem egy erősítőt, kb 2000 ft volt.

Természetesen nem ugyanakkora a távolság a két ország között, de mégiscsak egy nagy darab erősítőről volt szó, ami bőven 5 kiló felett volt.

Szóval ha én akarnék egy 5kg vagy az alatti csomagot küldeni Olaszországból, akkor az 40.000ft lenne?


Azért írtam be a kérdésbe, hogy aki külföldön él, az hogyan oldja meg, melyik szolgáltatóval küldi és mennyibe kerül?


Köszi! :)

Legyetek szívesek ne vitatkozzatok majd egymással a hozzászólásokban, kérlek.



máj. 24. 18:28
 1/5 anonim válasza:
100%

Azért nem értem a kérdésed, mert Olaszországba egy repülőjegy 5000 forint télen. Fogod magad, kimész és hazajössz egy hátizsáknyi cuccal.

Én minden télen megcsinálom a leárazásokkor.

máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"mivel egy kis kézipoggyásszal mentem"


visszafelé lehet venni egy nagyobb táskát, bőröndöt, stb.

és azt megpakolni.

máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Hol szoktál venni ruhákat? Olyan igazi olaszt keresnék én is.
máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De mivel egy kis kézipoggyásszal mentem, nem tudtam telepakolni mindenfélével."

Vannak telekocsi szolgáltatások, keresel egy applikációt, fészbuk csoportokat, pl. Milánói magyarok, stb. és felteszed a kérdésedet a megfelelő embereknek.

máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimentek kocsival!

Valami jó kis kombival tetőboxxal.

Ha öten összedobjátok barinők akkor már jobb is mint a repülő!

jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!