Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik típusú babakocsit...

Melyik típusú babakocsit ajánljátok repülőgépes utazáshoz? Újszülött kortól használható érdekelne.

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amit könnyű használni mégis stabil és már újszülött kortól használható, travel systemre alkalmas legyen. Eddig amiket néztem: Pliko, Quinny, Silver Cross. Persze ez ne befolyásoljon, minden tapasztalat érdekel. Köszi!
2009. jan. 5. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy haszontalant írok, vagy csak nem értem a kérdés lényegét, de én úgy tudom, hogy amint a géphez érsz, elviszik a babakocsit, és kiszálláskor visszahozzák, így én nem aggódnék a fajtája miatt, ha van mózeskosaram.
2009. jan. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem szeretném ha elvennék (mert pl.nagy) mivel nem a karomban akarom tartani a babát amíg beszállhatunk a gépbe. Láttam már babakocsit amit nem vettek el mástól. Dehát nem emlékszem mi volt az.
2009. jan. 6. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, dehát ha van ez a bébihordód (vagy mózeskosár, bár az méterben nagyobb), akkor elviheti azt a babakocsit, te pedig tarthatod a hordozóban, még ringatni is lehet. A barátnőm is így utazott a pár hónapos babájával és semmi gond nem volt. (A travel systemesre meg már lehet, hogy a nevéért elkérnek kétszerannyit.)
2009. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!