Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Használható a mobiltelefon...

Használható a mobiltelefon repülőgépes üzemmódban repülőn való utazáskor?

Figyelt kérdés

Természetesen ha elérte a gép az utazómagasságot.

köszi


2011. márc. 8. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nem szokták engedni.
2011. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztos? Malév?
2011. márc. 8. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem melyik társaságnál volt, de előttem ülővel kikapcsoltatták. Hiába magyarázta, hogy repülő üzemmódban van.
2011. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Malév járaton is kikapcsoltatják a mobilt telefont..

Azért nem lehet használni,mert bezavarhatja a gépet..Amikor én utaztam egy pasas csak az mp3 miatt akart a mobilt bekapcsolni..Nem engedték.De nem olyan vészes.Pár órát mindenki kibír mobil nélkül..Te is ki fogod bírni..

2011. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Tisztában vagyok vele, hogy a repülőn nem lehet telefonálni. Nem is az lett volna a cél, hanem pl. a zenehallgatás. És létezik repülőgépes üzemmód, amivel kb. annyit érhetsz el, mintha nem lenne simkártya a telefonodban...
2011. márc. 9. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 01:22

utolsó vagyok..

Amint látod írtam,hogy egy pasas csak az mp3-at akarta használni a mobiltelefonján..Ő sem telefonálni csak zenét hallgatni akart..Ezt sem engedték meg..De ha nem értetted amit először írtam,akkor remélem most megérted..

De teljesen mindegy,hogy mit írunk neked..MAjd ha a repülőn ülsz előveszed a mobilodat,és megkérdezed a stewardess hölgyet,hogy hallgathatsz-e zenét rajta amikor már fent vagytok..Ha igen akkor nem gond,bekapcsolod és hallgatod..Ha ne makkor úgyse csinálhatsz mást csak annyit hogy elteszed..Nem igaz?

2011. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mr_kozlov válasza:

EasyJet Londonba és onnan Budapestre közlekedő járatán oda-vissza többen is használták mellettem repülő-üzemmódban a telefonjukat, és semmi atrocitás nem érte őket. A gépen elhangzó tájékoztatás is csak az utazómagasság eléréséig kéri kikapcsolni az elektronikus készülékeket, és utána a nem jeladó eszközöket vissza lehet kapcsolni. (Repülő-üzemmód ugyebár nem ad jelet.)

Ettől függetlenül más-más légitársaságoknál élhetnek más szabályok, de EasyJetnél nem volt probléma ebből.

2011. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisscolos válasza:
Sok helyen azért kapcsoltatják ki, hogy ne az mp3-ra figyelj. ha elkezd zuhanni a gép akkor tudj reagálni. Más kérdés persze hogy ha zuhan a gép és meg kell hallani akkor legalább jó zenét hallgassak közben. A modern gépeket már a telefonálás sem zavarja annyira. - forrás: pilóta ismerősök.
2012. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!