Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova lenne jobb költöznöm a...

Hova lenne jobb költöznöm a párommal Mexikóba vagy Ausztráliába?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp találkoztam egy sráccal a minap, és ő elég jól megszedte magát Mexikóban. Én Ausztráliába mennék szívesen, de ez nem így működik, hogy csak úgy odaköltözhetsz...
2010. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát hogyan működik?
2010. nov. 4. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, akkor Ausztráliába be lehet vándorolni. Persze nem csak úgy uk-mu-fukk, hanem megfelelő végzettséggel van rá lehetőség. Ott jól lehet élni.

[link]

2010. nov. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Újabb linkek! Most olvasom, hogy az idé jelentősen szigorítottak a bevándorláson! :(

2010. nov. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ahogy te elgondolod a dolgot, az csak Unión belül valósítható meg. Ausztráliába 3 hónapot mehetsz ki (nyaralni)
2010. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cheyene válasza:
100%

Ausztráliában letelepedni egyáltalán nem egyszerü. Egy jó barátom kiment, sikerült iskolát kezdenie és munkát találnia, mégis csak ugy maradhatott, hogy elvett egy ottani lánykát.

Mexikoba menni pedig ostobaság. Az USA-ban élünk, Arizonában, vagyis Mexiko mellettünk van, 3 óra kocsival. Sok kollegám mexikoi, mesélik mi megy ott. Éheznek és az emberrablás mindennapos dolog. Nem hiába menekülnek onnan akik ott élnek.

2010. nov. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!