Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikába szeretnénk kimenni,...

Amerikába szeretnénk kimenni, de valami olyan várost keresünk, ami elég olcsó, milyen városok vannak amik nem túl drágák?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Colorado Springs, CO
2010. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Többször jártam az USA-ban!

Nem értem a kérdésedet. Min akarsz spórolni konkrétan?


Többen mentek, tehát a rep.jegy maga egy kisebb vagyon lesz!!

Kisebb vagyon lesz a reptéri illeték is!

Azután ott van az autó bérlés(+casco) meg a szállás is.


Amennyiben turistáskodni mentek pl. Floridába , akkor nem mentek majd be a Disney, Universal Studio, See-World stb... látványparkokba, hogy spóroljatok???


Oda jutni a drága!

Viszont meg fogsz lepődni az árakon, hogy sok minden mennyivel olcsóbb az itteniekhez képest...


Vagy írd meg érthetőbben a kérdésedet, hogy segíteni lehessen.

2010. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az adóra gondolsz? Mert az minden államban más.

Valóban sok minden (ruha, kaja, benzin) jóval olcsóbb, mint itthon, de még szállásban is lehet nagyon jókat kifogni.

Szerintem az élményparkok belépői nagyon drágák, én legalábbis sokallottam.

2010. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előlre is köszi a válaszokat mindenkinek! :)

Az a helyzet,hogy mi (ketten mennénk) konkrétan letelepedni szeretnénk ott.És arra gondoltunk hogy elősször olyan helyre kéne kimenni ahol nem olyan nagy a drágaság mint a felkapottabb városokban.Szóval amíg össze nem szedjük magunkat munka téren meg ilyesmi,addig hová menjünk lakni?

2010. nov. 15. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
ha már az ember letelepedni szeretne érdemesebb inkább nagyvárosokba menni ahol van munka is... de azért a letelepedés és a munkavállalói vízum igen csak nehéz ügy.
2010. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!